zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Odkryta 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Odkryta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 135.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 135.00m2

Targówek/Bródno, ul. Głębocka 4 pokoje· piętro: 8 z 12 · 135.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 135.00m2
Głębocka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWQzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.16m2

Śródmieście 5 pokoi· piętro: 4 z 8 · 87.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 652 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 87.16m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 33.00m2

Rembertów, ul. Korkowa 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 33.00m2
Korkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 33.00m2

Rembertów, ul. Korkowa 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 33.00m2
Korkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Białołęka, ul. A. Fleminga 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2
A. Fleminga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Białołęka, ul. Aluzyjna 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Aluzyjna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Śródmieście, ul. Okrąg 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Okrąg
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Okrąg
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 17 z 17 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 326 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.58m2

Mokotów/Stegny 3 pokoje· piętro: 7 z 12 · 59.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 252 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.58m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Mokotów 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

935 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.30m2

Bielany/Wrzeciono, ul. Marymoncka 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 41.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.30m2
Marymoncka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Bemowo 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

918 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmEzXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 116.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 116.78m2

Śródmieście, ul. Grzybowska 4 pokoje· piętro: 10 z 11 · 116.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 116.78m2
Grzybowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.10m2

Praga Północ, ul. Wołomińska 1 pokoje· piętro: 8 z 10 · 30.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 884 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.10m2
Wołomińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.00m2

0 pokoje· piętro: 2 z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Śródmieście, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 14 z 15 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.47m2

Białołęka, ul. J. Mehoffera 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 087 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.47m2
J. Mehoffera
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Wesoła, ul. Zachodu Słońca (Wesoła) 4 pokoje· piętro: parter z 6 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 100.00m2
Zachodu Słońca (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy