zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 17

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Szczechy Małe 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczechy Małe 2 000.00m2

rolna · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Szczechy Małe

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczechy Małe 2 000.00m2

Szczechy Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 495.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 495.00m2

Nowy Port, ul. Marynarki Polskiej rekreacyjna · 495.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

54 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Gdańsk 495.00m2
Marynarki Polskiej
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrów 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrów 3 000.00m2

ul. Nowiny budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrów

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Węgrów 3 000.00m2
Nowiny
Węgrów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Błażowa 2 212.00m2, działka na sprzedaż

Działka Błażowa 2 212.00m2

budowlana · 2 212.00 m2 Działka na sprzedaż Błażowa

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Błażowa 2 212.00m2

Błażowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czechówka 5 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czechówka 5 650.00m2

budowlana · 5 650.00 m2 Działka na sprzedaż Czechówka

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czechówka 5 650.00m2

Czechówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Myślenice, działka na sprzedaż

Działka Myślenice

Działka na sprzedaż Myślenice

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Myślenice

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc2LzAxYjg3NmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raszów 1 752.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raszów 1 752.00m2

budowlana · 1 752.00 m2 Działka na sprzedaż Raszów

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Raszów 1 752.00m2

Raszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sokołów Dolny 3 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sokołów Dolny 3 700.00m2

budowlana · 3 700.00 m2 Działka na sprzedaż Sokołów Dolny

brak oceny

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sokołów Dolny 3 700.00m2

Sokołów Dolny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Syców 850.00m2, działka na sprzedaż

Działka Syców 850.00m2

budowlana · 850.00 m2 Działka na sprzedaż Syców

brak oceny

92 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Syców 850.00m2

Syców,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Józefów 3.00m2, działka na sprzedaż

Działka Józefów 3.00m2

leśna · 3.00 m2 Działka na sprzedaż Józefów

brak oceny

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Józefów 3.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kotuń 3 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kotuń 3 900.00m2

budowlana · 3 900.00 m2 Działka na sprzedaż Kotuń

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kotuń 3 900.00m2

Kotuń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzeziny 2 096.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzeziny 2 096.00m2

budowlana · 2 096.00 m2 Działka na sprzedaż Brzeziny

brak oceny

146 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzeziny 2 096.00m2

Brzeziny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamela 1 121.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamela 1 121.00m2

budowlana · 1 121.00 m2 Działka na sprzedaż Kamela

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamela 1 121.00m2

Kamela,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Malbork 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Malbork 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Malbork

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Malbork 3 000.00m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcińsk 2 327.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcińsk 2 327.00m2

budowlana · 2 327.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcińsk

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzcińsk 2 327.00m2

Trzcińsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dzierżążno 680.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dzierżążno 680.00m2

budowlana · 680.00 m2 Działka na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dzierżążno 680.00m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 262.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 262.00m2

budowlana · 1 262.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

277 640 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień 1 262.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 142.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 142.00m2

budowlana · 1 142.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

251 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień 1 142.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 598.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 598.00m2

budowlana · 1 598.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

351 560 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień 1 598.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojano 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojano 1 290.00m2

budowlana · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Bojano

brak oceny

554 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bojano 1 290.00m2

Bojano,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojano 1 771.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojano 1 771.00m2

budowlana · 1 771.00 m2 Działka na sprzedaż Bojano

brak oceny

531 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bojano 1 771.00m2

Bojano,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Banino 3 367.00m2, działka na sprzedaż

Działka Banino 3 367.00m2

· 3 367.00 m2 Działka na sprzedaż Banino

brak oceny

875 420 złdo schowka

Dodaj do schowka

260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Banino 3 367.00m2

Banino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szarłata 1 523.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szarłata 1 523.00m2

budowlana · 1 523.00 m2 Działka na sprzedaż Szarłata

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szarłata 1 523.00m2

Szarłata,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Banino 3 367.00m2, działka na sprzedaż

Działka Banino 3 367.00m2

· 3 367.00 m2 Działka na sprzedaż Banino

brak oceny

875 420 złdo schowka

Dodaj do schowka

260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Banino 3 367.00m2

Banino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy