zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 17

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 46.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.01m2

Prądnik Czerwony, ul. Strzelców 2 pokoje· piętro: 10 z 14 · 46.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.01m2
Strzelców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Limanowa 101.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Limanowa 101.38m2

ul. Słoneczna 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 101.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Limanowa

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Limanowa 101.38m2
Słoneczna
Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NmLzAxYjdjZjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Limanowa 60.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Limanowa 60.24m2

ul. Słoneczna 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 60.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Limanowa

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Limanowa 60.24m2
Słoneczna
Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.05m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 381 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.05m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 49.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 49.36m2

ul. Krakowskie Przedmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 49.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 49.36m2
Krakowskie Przedmieście
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.14m2

Nowa Huta, ul. Centrum B 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 49.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.14m2
Centrum B
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.79m2

Prądnik Biały, ul. Z. Glogera 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 30.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Kraków 30.79m2
Z. Glogera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Biały, ul. Bałtycka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Bałtycka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.60m2

Dębniki/Ruczaj, ul. J. Gutenberga 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.60m2
J. Gutenberga
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.65m2

Bieńczyce 2 pokoje· piętro: 1 · 36.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.65m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

Bieńczyce 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 36.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

515 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 52.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 52.05m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 52.05m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kęty 47.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kęty 47.50m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kęty

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kęty 47.50m2

Kęty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łódź 48.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łódź 48.60m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 48.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łódź

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Łódź 48.60m2

Łódź,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wodzisław Śląski 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wodzisław Śląski 51.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wodzisław Śląski 51.00m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wisła 30.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wisła 30.24m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 30.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wisła

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wisła 30.24m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wodzisław Śląski 61.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wodzisław Śląski 61.85m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 61.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wodzisław Śląski 61.85m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Żory 62.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Żory 62.37m2

4 pokoje· piętro: 10 z 10 · 62.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Żory

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Żory 62.37m2

Żory,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawiercie 69.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawiercie 69.96m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 69.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawiercie

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 003 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zawiercie 69.96m2

Zawiercie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMTk0XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny 28.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Czerwionka-Leszczyny

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny 28.00m2

Czerwionka-Leszczyny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wodzisław Śląski 71.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wodzisław Śląski 71.59m2

4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 71.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wodzisław Śląski

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wodzisław Śląski 71.59m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTkyXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rybnik 44.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rybnik 44.79m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 44.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rybnik

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 144 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Rybnik 44.79m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 28.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 28.50m2

Wola 1 pokoje· piętro: 4 z 7 · 28.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 28.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy