zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 16

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Porąbka 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Porąbka 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Porąbka

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Porąbka 1 000.00m2

Porąbka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kasina Wielka 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kasina Wielka 8 000.00m2

budowlana · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kasina Wielka

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kasina Wielka 8 000.00m2

Kasina Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 691.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 691.00m2

budowlana · 1 691.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 691.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 255.00m2

Swoszowice/Opatkowice budowlana · 6 255.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 6 255.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 1 330.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 1 330.00m2

budowlana · 1 330.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 1 330.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 500.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biskupice 2 813.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biskupice 2 813.00m2

budowlana · 2 813.00 m2 Działka na sprzedaż Biskupice

brak oceny

338 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Biskupice 2 813.00m2

Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 1 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 1 829.00m2

budowlana · 1 829.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

202 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułkowice 1 829.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 927.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 927.00m2

budowlana · 927.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

102 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułkowice 927.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sewerynów 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sewerynów 1 500.00m2

inna · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Sewerynów

brak oceny

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sewerynów 1 500.00m2

Sewerynów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chochołów 1 190.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chochołów 1 190.00m2

rolna · 1 190.00 m2 Działka na sprzedaż Chochołów

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chochołów 1 190.00m2

Chochołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słomczyn 34 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słomczyn 34 500.00m2

inwestycyjna · 34 500.00 m2 Działka na sprzedaż Słomczyn

brak oceny

4 999 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Słomczyn 34 500.00m2

Słomczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 917.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 917.00m2

Słone budowlana · 917.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 917.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2

Słone budowlana · 1 092.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2

Słone budowlana · 1 005.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 848.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 848.00m2

Słone budowlana · 848.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 848.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2

Słone budowlana · 1 041.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słomczyn 17 238.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słomczyn 17 238.00m2

inwestycyjna · 17 238.00 m2 Działka na sprzedaż Słomczyn

9.99

2 499 987 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Słomczyn 17 238.00m2

Słomczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 255.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 255.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 255.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODIwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 385.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 385.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 385.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 385.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODIyXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 631.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 631.00m2

Moszczenica · 1 631.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 631.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2M2LzAxYjJjNjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 430.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 430.00m2

Moszczenica, ul. Chlebowa · 1 430.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 430.00m2
Chlebowa
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlmLzAxYjc5ZjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pielgrzymowice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pielgrzymowice 1 200.00m2

ul. Borowa · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Pielgrzymowice

9.99

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Pielgrzymowice 1 200.00m2
Borowa
Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAwLzAxYjgwMDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 6 830.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 6 830.00m2

Bzie/Bzie Górne, ul. Pszczyńska · 6 830.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 6 830.00m2
Pszczyńska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRmLzAxYjg0ZmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy