zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 18

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Skierdy 1 270.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skierdy 1 270.00m2

budowlana · 1 270.00 m2 Działka na sprzedaż Skierdy

9.99

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skierdy 1 270.00m2

Skierdy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radomice 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radomice 3 000.00m2

inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Radomice

9.99

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Radomice 3 000.00m2

Radomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2QzLzAxYjdkM2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miłocice 1 003.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miłocice 1 003.00m2

budowlana · 1 003.00 m2 Działka na sprzedaż Miłocice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Miłocice 1 003.00m2

Miłocice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2IzLzAxYjJiMzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drołtowice 10 980.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drołtowice 10 980.00m2

· 10 980.00 m2 Działka na sprzedaż Drołtowice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Drołtowice 10 980.00m2

Drołtowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drołtowice 2 281.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drołtowice 2 281.00m2

· 2 281.00 m2 Działka na sprzedaż Drołtowice

brak oceny

137 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Drołtowice 2 281.00m2

Drołtowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 900.00m2

· 900.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

35 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Namysłów 900.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głęboka 9 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głęboka 9 900.00m2

rolna · 9 900.00 m2 Działka na sprzedaż Głęboka

brak oceny

117 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głęboka 9 900.00m2

Głęboka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Luboń 633.00m2, działka na sprzedaż

Działka Luboń 633.00m2

budowlana · 633.00 m2 Działka na sprzedaż Luboń

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Luboń 633.00m2

Luboń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FhLzAxYjhhYThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sygneczów 2 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sygneczów 2 802.00m2

budowlana · 2 802.00 m2 Działka na sprzedaż Sygneczów

9.99

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sygneczów 2 802.00m2

Sygneczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 1 620.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 1 620.00m2

· 1 620.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Węgrzce 1 620.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nielepice 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nielepice 5 000.00m2

· 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Nielepice

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Nielepice 5 000.00m2

Nielepice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czernichów 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czernichów 4 100.00m2

inwestycyjna · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Czernichów

brak oceny

1 640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czernichów 4 100.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 600.00m2

budowlana · 2 600.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 600.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 1 257.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 1 257.00m2

budowlana · 1 257.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 1 257.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 919.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 919.00m2

budowlana · 919.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

405 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

441 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 919.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 501.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 501.00m2

rolna · 2 501.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 501.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzezie 1 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzezie 1 001.00m2

budowlana · 1 001.00 m2 Działka na sprzedaż Brzezie

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzezie 1 001.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowe Kęszyce 3 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowe Kęszyce 3 960.00m2

budowlana · 3 960.00 m2 Działka na sprzedaż Nowe Kęszyce

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowe Kęszyce 3 960.00m2

Nowe Kęszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzcwLzAxYjU3MDk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowe Kęszyce 4 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowe Kęszyce 4 658.00m2

budowlana · 4 658.00 m2 Działka na sprzedaż Nowe Kęszyce

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowe Kęszyce 4 658.00m2

Nowe Kęszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepruszewo 170 708.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepruszewo 170 708.00m2

inwestycyjna · 170 708.00 m2 Działka na sprzedaż Niepruszewo

brak oceny

39 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

234 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Niepruszewo 170 708.00m2

Niepruszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Buczkowice 5 831.00m2, działka na sprzedaż

Działka Buczkowice 5 831.00m2

budowlana · 5 831.00 m2 Działka na sprzedaż Buczkowice

brak oceny

1 116 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Buczkowice 5 831.00m2

Buczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chochołów 25 108.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chochołów 25 108.00m2

rolna · 25 108.00 m2 Działka na sprzedaż Chochołów

brak oceny

644 690 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chochołów 25 108.00m2

Chochołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałów 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałów 5 500.00m2

budowlana · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Michałów

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałów 5 500.00m2

Michałów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wisełka 4 154.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wisełka 4 154.00m2

inwestycyjna · 4 154.00 m2 Działka na sprzedaż Wisełka

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

481 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wisełka 4 154.00m2

Wisełka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQyLzAxYjg0Mjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy