zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 6

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Wielka Piaśnica 1 057.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Piaśnica 1 057.00m2

budowlana · 1 057.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Piaśnica

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wielka Piaśnica 1 057.00m2

Wielka Piaśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Piaśnica 1 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Piaśnica 1 013.00m2

budowlana · 1 013.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Piaśnica

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wielka Piaśnica 1 013.00m2

Wielka Piaśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisewiec 1 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisewiec 1 650.00m2

budowlana · 1 650.00 m2 Działka na sprzedaż Lisewiec

9.99

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Lisewiec 1 650.00m2

Lisewiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisewiec 3 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisewiec 3 300.00m2

· 3 300.00 m2 Działka na sprzedaż Lisewiec

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lisewiec 3 300.00m2

Lisewiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisewiec 1 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisewiec 1 255.00m2

budowlana · 1 255.00 m2 Działka na sprzedaż Lisewiec

9.99

208 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lisewiec 1 255.00m2

Lisewiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bąkowo 967.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bąkowo 967.00m2

budowlana · 967.00 m2 Działka na sprzedaż Bąkowo

9.99

505 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bąkowo 967.00m2

Bąkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNjLzAxYjczY2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kolonia 1 143.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kolonia 1 143.00m2

budowlana · 1 143.00 m2 Działka na sprzedaż Kolonia

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kolonia 1 143.00m2

Kolonia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Glincz 1 167.00m2, działka na sprzedaż

Działka Glincz 1 167.00m2

· 1 167.00 m2 Działka na sprzedaż Glincz

9.99

222 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Glincz 1 167.00m2

Glincz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q2LzAxYjdkNmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rybaki 7 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rybaki 7 500.00m2

· 7 500.00 m2 Działka na sprzedaż Rybaki

9.99

1 074 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rybaki 7 500.00m2

Rybaki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzIxLzAxYjgyMWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niestępowo 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niestępowo 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Niestępowo

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Niestępowo 3 000.00m2

Niestępowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1NzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Babidół 8 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Babidół 8 300.00m2

· 8 300.00 m2 Działka na sprzedaż Babidół

9.99

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Babidół 8 300.00m2

Babidół,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgzLzAxYjg4MzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczodrowo 1 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczodrowo 1 002.00m2

budowlana · 1 002.00 m2 Działka na sprzedaż Szczodrowo

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Szczodrowo 1 002.00m2

Szczodrowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkOGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żukowo 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żukowo 1 000.00m2

· 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Żukowo

9.99

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Żukowo 1 000.00m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żukowo 1 195.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żukowo 1 195.00m2

· 1 195.00 m2 Działka na sprzedaż Żukowo

9.99

287 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Żukowo 1 195.00m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borcz 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borcz 20 000.00m2

· 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Borcz

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Borcz 20 000.00m2

Borcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mściszewice 14 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mściszewice 14 200.00m2

· 14 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mściszewice

9.99

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Mściszewice 14 200.00m2

Mściszewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzVlLzAxYjk1ZWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szarłata 1 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szarłata 1 059.00m2

· 1 059.00 m2 Działka na sprzedaż Szarłata

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Szarłata 1 059.00m2

Szarłata,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2FhLzAxYWNhYWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borcz 1 222.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borcz 1 222.00m2

· 1 222.00 m2 Działka na sprzedaż Borcz

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Borcz 1 222.00m2

Borcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZkLzAxYjY2ZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rąty 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rąty 926.00m2

budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Rąty

9.99

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rąty 926.00m2

Rąty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RhLzAxYjZkYWZkXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisewiec 1 183.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisewiec 1 183.00m2

budowlana · 1 183.00 m2 Działka na sprzedaż Lisewiec

9.99

197 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lisewiec 1 183.00m2

Lisewiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 889.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 889.00m2

budowlana · 889.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 889.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA2LzAxYjcwNmQ2XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 017.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 017.00m2

budowlana · 1 017.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

226 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 1 017.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA2LzAxYjcwNmQ3XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kolbudy 3 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kolbudy 3 002.00m2

rolna · 3 002.00 m2 Działka na sprzedaż Kolbudy

brak oceny

84 927 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kolbudy 3 002.00m2

Kolbudy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy