zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Łapino Kartuskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie > Kartuski > Łapino Kartuskie

Sortuj:
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2FhLzAxYWNhYWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 889.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 889.00m2

budowlana · 889.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 889.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA2LzAxYjcwNmQ2XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 017.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 017.00m2

budowlana · 1 017.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

226 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 1 017.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA2LzAxYjcwNmQ3XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 157.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 157.00m2

budowlana · 1 157.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

231 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łapino Kartuskie 1 157.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 018.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 018.00m2

budowlana · 1 018.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

203 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 1 018.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 974.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 974.00m2

· 974.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

9.99

194 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapino Kartuskie 974.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdlLzAxYjg3ZTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy