zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Warblewo 9 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warblewo 9 300.00m2

rolna · 9 300.00 m2 Działka na sprzedaż Warblewo

brak oceny

50 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Warblewo 9 300.00m2

Warblewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wykosowo 1 929.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wykosowo 1 929.00m2

rolna · 1 929.00 m2 Działka na sprzedaż Wykosowo

brak oceny

18 760 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wykosowo 1 929.00m2

Wykosowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słupsk 2 053.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słupsk 2 053.00m2

budowlana · 2 053.00 m2 Działka na sprzedaż Słupsk

brak oceny

284 210 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słupsk 2 053.00m2

Słupsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słupsk 1 945.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słupsk 1 945.00m2

budowlana · 1 945.00 m2 Działka na sprzedaż Słupsk

brak oceny

269 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słupsk 1 945.00m2

Słupsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Główczyce 1 436.00m2, działka na sprzedaż

Działka Główczyce 1 436.00m2

budowlana · 1 436.00 m2 Działka na sprzedaż Główczyce

brak oceny

57 519 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Główczyce 1 436.00m2

Główczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bierkowo 13 994.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bierkowo 13 994.00m2

budowlana · 13 994.00 m2 Działka na sprzedaż Bierkowo

brak oceny

938 232 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bierkowo 13 994.00m2

Bierkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przezmark 2 074.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przezmark 2 074.00m2

rolna · 2 074.00 m2 Działka na sprzedaż Przezmark

brak oceny

62 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przezmark 2 074.00m2

Przezmark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przezmark 2 439.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przezmark 2 439.00m2

rolna · 2 439.00 m2 Działka na sprzedaż Przezmark

brak oceny

95 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przezmark 2 439.00m2

Przezmark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobrzewino 1 114.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobrzewino 1 114.00m2

ul. Dworska budowlana · 1 114.00 m2 Działka na sprzedaż Dobrzewino

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Dobrzewino 1 114.00m2
Dworska
Dobrzewino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 1 465.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 1 465.00m2

rekreacyjna · 1 465.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

89 760 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 1 465.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 1 029.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 1 029.00m2

rekreacyjna · 1 029.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

64 560 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 1 029.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 1 136.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 1 136.00m2

rekreacyjna · 1 136.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

70 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 1 136.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 888.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 888.00m2

rekreacyjna · 888.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

56 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 888.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 819.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 819.00m2

rekreacyjna · 819.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

52 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 819.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 828.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 828.00m2

rekreacyjna · 828.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

52 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 828.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 826.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 826.00m2

rekreacyjna · 826.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

52 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 826.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 1 010.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 1 010.00m2

rekreacyjna · 1 010.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

63 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 1 010.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kwidzyn 894.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kwidzyn 894.00m2

budowlana · 894.00 m2 Działka na sprzedaż Kwidzyn

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kwidzyn 894.00m2

Kwidzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mierzyno 1 386.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mierzyno 1 386.00m2

budowlana · 1 386.00 m2 Działka na sprzedaż Mierzyno

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mierzyno 1 386.00m2

Mierzyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0L2I5LzAxYTRiOTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brodnica Górna 11 494.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brodnica Górna 11 494.00m2

budowlana · 11 494.00 m2 Działka na sprzedaż Brodnica Górna

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brodnica Górna 11 494.00m2

Brodnica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q1LzAxYjhkNTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szymbark 969.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szymbark 969.00m2

budowlana · 969.00 m2 Działka na sprzedaż Szymbark

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szymbark 969.00m2

Szymbark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Straszewo 4 259.00m2, działka na sprzedaż

Działka Straszewo 4 259.00m2

budowlana · 4 259.00 m2 Działka na sprzedaż Straszewo

brak oceny

59 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Straszewo 4 259.00m2

Straszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 846.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 846.00m2

rekreacyjna · 846.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

55 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 846.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 853.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 853.00m2

rekreacyjna · 853.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

56 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 853.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy