zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 7

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Sulmin 1 507.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sulmin 1 507.00m2

rolna · 1 507.00 m2 Działka na sprzedaż Sulmin

brak oceny

427 385 złdo schowka

Dodaj do schowka

284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sulmin 1 507.00m2

Sulmin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sulmin 1 507.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sulmin 1 507.00m2

rolna · 1 507.00 m2 Działka na sprzedaż Sulmin

brak oceny

384 752 złdo schowka

Dodaj do schowka

255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sulmin 1 507.00m2

Sulmin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sulmin 3 007.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sulmin 3 007.00m2

budowlana · 3 007.00 m2 Działka na sprzedaż Sulmin

brak oceny

601 911 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sulmin 3 007.00m2

Sulmin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 400.00m2

budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

308 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień 1 400.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 002.00m2

budowlana · 1 002.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

9.99

210 420 złdo schowka

Dodaj do schowka

210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kamień 1 002.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 142.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 142.00m2

budowlana · 1 142.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

251 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień 1 142.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gniewino 1 504.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gniewino 1 504.00m2

budowlana · 1 504.00 m2 Działka na sprzedaż Gniewino

brak oceny

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

209 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gniewino 1 504.00m2

Gniewino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pomlewo 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pomlewo 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Pomlewo

9.99

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pomlewo 1 000.00m2

Pomlewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I1LzAxYjdiNTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 716.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 716.00m2

Kokoszki/Kiełpino Górne rolna · 716.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

24 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gdańsk 716.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 777.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 777.00m2

Kokoszki/Kiełpino Górne budowlana · 777.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gdańsk 777.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Y4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słupsk 5 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słupsk 5 145.00m2

inwestycyjna · 5 145.00 m2 Działka na sprzedaż Słupsk

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słupsk 5 145.00m2

Słupsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łebno 1 201.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łebno 1 201.00m2

budowlana · 1 201.00 m2 Działka na sprzedaż Łebno

brak oceny

144 120 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łebno 1 201.00m2

Łebno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 400.00m2

budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień 1 400.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łapino Kartuskie 1 500.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamień 1 000.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 244.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 244.00m2

budowlana · 1 244.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

brak oceny

248 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamień 1 244.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słajszewo 1 027.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słajszewo 1 027.00m2

rekreacyjna · 1 027.00 m2 Działka na sprzedaż Słajszewo

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słajszewo 1 027.00m2

Słajszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Motarzyno 22 170.00m2, działka na sprzedaż

Działka Motarzyno 22 170.00m2

rolna · 22 170.00 m2 Działka na sprzedaż Motarzyno

brak oceny

305 260 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Motarzyno 22 170.00m2

Motarzyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nierostowo 7 053.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nierostowo 7 053.00m2

budowlana · 7 053.00 m2 Działka na sprzedaż Nierostowo

9.99

881 625 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nierostowo 7 053.00m2

Nierostowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwL2JjLzAxYjBiY2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warzenko 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warzenko 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Warzenko

9.99

667 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Warzenko 1 500.00m2

Warzenko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pszczółki 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pszczółki 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Pszczółki

9.99

253 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pszczółki 1 100.00m2

Pszczółki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2JlLzAxYjZiZTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Smołdzino 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smołdzino 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Smołdzino

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Smołdzino 1 100.00m2

Smołdzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Klonowo Dolne 1 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Klonowo Dolne 1 002.00m2

ul. Głęboka budowlana · 1 002.00 m2 Działka na sprzedaż Klonowo Dolne

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

398 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Klonowo Dolne 1 002.00m2
Głęboka
Klonowo Dolne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kazimierz 20 171.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kazimierz 20 171.00m2

rolna · 20 171.00 m2 Działka na sprzedaż Kazimierz

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kazimierz 20 171.00m2

Kazimierz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FlLzAxYjhhZWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy