zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Gonty 1 046.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 1 046.00m2

rekreacyjna · 1 046.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

67 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 1 046.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gonty 1 223.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gonty 1 223.00m2

rekreacyjna · 1 223.00 m2 Działka na sprzedaż Gonty

brak oceny

77 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gonty 1 223.00m2

Gonty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Klecewko 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Klecewko 1 900.00m2

rolna · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Klecewko

brak oceny

17 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Klecewko 1 900.00m2

Klecewko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lubieszewo 1 006.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lubieszewo 1 006.00m2

budowlana · 1 006.00 m2 Działka na sprzedaż Lubieszewo

brak oceny

44 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lubieszewo 1 006.00m2

Lubieszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lichnowy 7 266.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lichnowy 7 266.00m2

budowlana · 7 266.00 m2 Działka na sprzedaż Lichnowy

brak oceny

124 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lichnowy 7 266.00m2

Lichnowy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lichnowy 6 386.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lichnowy 6 386.00m2

budowlana · 6 386.00 m2 Działka na sprzedaż Lichnowy

brak oceny

105 520 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lichnowy 6 386.00m2

Lichnowy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dębki 1 128.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dębki 1 128.00m2

rekreacyjna · 1 128.00 m2 Działka na sprzedaż Dębki

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dębki 1 128.00m2

Dębki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzI3LzAxYjkyNzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borzestowo 1 149.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borzestowo 1 149.00m2

budowlana · 1 149.00 m2 Działka na sprzedaż Borzestowo

brak oceny

143 625 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Borzestowo 1 149.00m2

Borzestowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ręboszewo 1 190.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ręboszewo 1 190.00m2

budowlana · 1 190.00 m2 Działka na sprzedaż Ręboszewo

brak oceny

214 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ręboszewo 1 190.00m2

Ręboszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zdunowice 1 589.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zdunowice 1 589.00m2

budowlana · 1 589.00 m2 Działka na sprzedaż Zdunowice

9.99

206 570 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zdunowice 1 589.00m2

Zdunowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA5LzAxYjgwOTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zdunowice 1 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zdunowice 1 783.00m2

budowlana · 1 783.00 m2 Działka na sprzedaż Zdunowice

9.99

231 790 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zdunowice 1 783.00m2

Zdunowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA5LzAxYjgwOTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszewo Żukowskie 1 142.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszewo Żukowskie 1 142.00m2

budowlana · 1 142.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszewo Żukowskie

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skrzeszewo Żukowskie 1 142.00m2

Skrzeszewo Żukowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stężyca 1 371.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stężyca 1 371.00m2

budowlana · 1 371.00 m2 Działka na sprzedaż Stężyca

9.99

158 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Stężyca 1 371.00m2

Stężyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cygusy 3 249.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cygusy 3 249.00m2

rolna · 3 249.00 m2 Działka na sprzedaż Cygusy

brak oceny

324 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cygusy 3 249.00m2

Cygusy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skowarcz 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skowarcz 10 000.00m2

budowlana · 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Skowarcz

9.99

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

91 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skowarcz 10 000.00m2

Skowarcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlmLzAxYjg5ZjQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grabowiec 1 009.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grabowiec 1 009.00m2

budowlana · 1 009.00 m2 Działka na sprzedaż Grabowiec

brak oceny

188 683 złdo schowka

Dodaj do schowka

187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grabowiec 1 009.00m2

Grabowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2IxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łoza 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łoza 450.00m2

rolna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Łoza

brak oceny

155 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łoza 450.00m2

Łoza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kątki 183.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kątki 183.00m2

inwestycyjna · 183.00 m2 Działka na sprzedaż Kątki

brak oceny

13 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kątki 183.00m2

Kątki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowiec 2 408.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowiec 2 408.00m2

budowlana · 2 408.00 m2 Działka na sprzedaż Nowiec

brak oceny

107 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowiec 2 408.00m2

Nowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowiec 186.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowiec 186.00m2

inna · 186.00 m2 Działka na sprzedaż Nowiec

brak oceny

6 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowiec 186.00m2

Nowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowiec 2 463.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowiec 2 463.00m2

inna · 2 463.00 m2 Działka na sprzedaż Nowiec

brak oceny

64 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowiec 2 463.00m2

Nowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Możdżanowo 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Możdżanowo 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Możdżanowo

brak oceny

48 391 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Możdżanowo 700.00m2

Możdżanowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Piaśnica 1 057.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Piaśnica 1 057.00m2

budowlana · 1 057.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Piaśnica

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wielka Piaśnica 1 057.00m2

Wielka Piaśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Piaśnica 1 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Piaśnica 1 013.00m2

budowlana · 1 013.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Piaśnica

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wielka Piaśnica 1 013.00m2

Wielka Piaśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy