zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 8

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Kopalino 950.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kopalino 950.00m2

budowlana · 950.00 m2 Działka na sprzedaż Kopalino

brak oceny

535 002 złdo schowka

Dodaj do schowka

563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kopalino 950.00m2

Kopalino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Połęczyno 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Połęczyno 1 290.00m2

rekreacyjna · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Połęczyno

brak oceny

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Połęczyno 1 290.00m2

Połęczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lniska 1 053.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lniska 1 053.00m2

budowlana · 1 053.00 m2 Działka na sprzedaż Lniska

brak oceny

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lniska 1 053.00m2

Lniska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapalice 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapalice 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Łapalice

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łapalice 1 100.00m2

Łapalice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Dwór Wejherowski 1 732.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Dwór Wejherowski 1 732.00m2

ul. Okrężna budowlana · 1 732.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Dwór Wejherowski

brak oceny

259 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Nowy Dwór Wejherowski 1 732.00m2
Okrężna
Nowy Dwór Wejherowski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sztutowo 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sztutowo 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Sztutowo

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Sztutowo 1 200.00m2

Sztutowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kąty Rybackie 1 701.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kąty Rybackie 1 701.00m2

budowlana · 1 701.00 m2 Działka na sprzedaż Kąty Rybackie

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kąty Rybackie 1 701.00m2

Kąty Rybackie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Barwik 3 619.00m2, działka na sprzedaż

Działka Barwik 3 619.00m2

budowlana · 3 619.00 m2 Działka na sprzedaż Barwik

brak oceny

253 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Barwik 3 619.00m2

Barwik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stanisławowo 1 207.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stanisławowo 1 207.00m2

budowlana · 1 207.00 m2 Działka na sprzedaż Stanisławowo

9.99

279 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Stanisławowo 1 207.00m2

Stanisławowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Wieś Lęborska 9 097.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Wieś Lęborska 9 097.00m2

budowlana · 9 097.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Wieś Lęborska

9.99

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowa Wieś Lęborska 9 097.00m2

Nowa Wieś Lęborska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sztutowo 15 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sztutowo 15 900.00m2

rolna · 15 900.00 m2 Działka na sprzedaż Sztutowo

9.99

1 033 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sztutowo 15 900.00m2

Sztutowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzQwL2Y4LzAxNDBmOGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Małe Chełmy 165 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Małe Chełmy 165 900.00m2

leśna · 165 900.00 m2 Działka na sprzedaż Małe Chełmy

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Działka Małe Chełmy 165 900.00m2

Małe Chełmy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzNlL2I3LzAxM2ViNzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 3 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 3 001.00m2

Olszynka rolna · 3 001.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 044 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gdańsk 3 001.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzcxLzgyLzAxNzE4MjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żelki 252 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żelki 252 100.00m2

rolna · 252 100.00 m2 Działka na sprzedaż Żelki

9.99

3 781 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Działka Żelki 252 100.00m2

Żelki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzcxLzgyLzAxNzE4MjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rybina 77 672.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rybina 77 672.00m2

rolna · 77 672.00 m2 Działka na sprzedaż Rybina

9.99

4 660 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rybina 77 672.00m2

Rybina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzczL2I5LzAxNzNiOWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krynica Morska 6 180.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krynica Morska 6 180.00m2

budowlana · 6 180.00 m2 Działka na sprzedaż Krynica Morska

9.99

25 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Krynica Morska 6 180.00m2

Krynica Morska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzc0LzFhLzAxNzQxYTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 16 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 16 800.00m2

Wyspa Sobieszewska/Przegalina rolna · 16 800.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gdańsk 16 800.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzc3L2ZhLzAxNzdmYWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sztutowo 4 560.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sztutowo 4 560.00m2

rolna · 4 560.00 m2 Działka na sprzedaż Sztutowo

9.99

1 048 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sztutowo 4 560.00m2

Sztutowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzU1LzAxYWY1NTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mosty 5 213.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mosty 5 213.00m2

inwestycyjna · 5 213.00 m2 Działka na sprzedaż Mosty

9.99

3 206 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mosty 5 213.00m2

Mosty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRjLzAxYjU0YzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sasino 617.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sasino 617.00m2

budowlana · 617.00 m2 Działka na sprzedaż Sasino

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sasino 617.00m2

Sasino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowo 6 110.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowo 6 110.00m2

budowlana · 6 110.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowo

9.99

1 527 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ostrowo 6 110.00m2

Ostrowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapino Kartuskie 1 157.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapino Kartuskie 1 157.00m2

budowlana · 1 157.00 m2 Działka na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

231 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łapino Kartuskie 1 157.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czapielsk 1 017.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czapielsk 1 017.00m2

budowlana · 1 017.00 m2 Działka na sprzedaż Czapielsk

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czapielsk 1 017.00m2

Czapielsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y0LzAxYjlmNGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobysewo 3 176.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobysewo 3 176.00m2

rolna · 3 176.00 m2 Działka na sprzedaż Kobysewo

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kobysewo 3 176.00m2

Kobysewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy