Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1355Rosjanie, którzy osiedli w Londynie, skupują w tym mieście najdroższe apartamenty i domy.
czytajJaworzno zamierza całkowicie zlikwidować kolejkę oczekujących w tym mieście na mieszkania komunalne i socjalne. Budowa pierwszych z dziewięciu budynków, w których znajdą się 124 nowe mieszkania komunalne, ma ruszyć w przyszłym roku.
czytajPo uchwale NSA samorządy przygotowują się do walki z fiskusem, który będzie musiał zwrócić dziesiątki milionów złotych. Użytkownicy wieczyści z kolei występują z roszczeniami wobec gmin.
czytajNa obszarze o łącznej powierzchni 90 hektarów ma powstać nowe centrum Łodzi.
czytajPrzyzwyczajonym do poczucia wartości własnego domu Polakom trudno zrozumieć, że wielu Niemców woli żyć w wynajętych mieszkaniach.
czytajPodatnicy znaleźli sposób na obniżenie 19-proc. PIT płaconego od dochodu przy sprzedaży nieruchomości. Wystarczy przed planowanym zbyciem domu lub mieszkania zacząć je amortyzować w sposób uproszczony.
czytajCeny mieszkań rosną, ale już znacznie wolniej niż kilka miesięcy temu. Nadal największym powodzeniem cieszą się mniejsze lokale w budynkach z cegły.
czytajWnioski o zwrot VAT można będzie składać raz w roku. Urząd skarbowy wypłaci podatnikowi pieniądze bez wydawania decyzji. Małżonkowie będą wspólnie obliczali limit przysługującego im zwrotu podatku.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy do kupieniamieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Wągrowieckidomy na sprzedaż powiat M. Zamośćdomy na wynajem gmina Paradyżmieszkania na wynajem gmina Nowe Miasteczkomieszkania na sprzedaż w Nowym Dworzedomy na wynajem w Siekierczyniemieszkania na sprzedaż w Kęszycy LeśnejDeweloperzy