Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pierwsze biuro nieruchomości idzie na giełdę

2007-04-10

Pierwsze biuro nieruchomości idzie na giełdę

Boom na rynku nieruchomości ściąga na giełdę nie tylko deweloperów. W najbliższych miesiącach pojawi się również pierwszy pośrednik.

Jak donosi na swych łamach "Gazeta Wyborcza", boom na rynku nieruchomości ściąga na giełdę nie tylko deweloperów. W najbliższych miesiącach pojawi się również pierwszy pośrednik. Pieniądze uzyskane z emisji chce przeznaczyć na rozwój sieci biur i przejęcia konkurentów. Należąca prawie w całości do braci Sumara spółka Północ Nieruchomości działa przede wszystkim w Krakowie i Zakopanem. Ma ambitny plan budowy sieci. Przed miesiącem uruchomiono oddział we Wrocławiu, wkrótce mają powstać następne - m.in. w Warszawie i Gdańsku.

Spółka zarabia nie tylko na pośrednictwie - czytamy dalej. Oferuje również klientom wycenę, doradztwo finansowe i kredytowe, a także zarządzanie nieruchomościami. Rocznie zawiera ok. 300 kontraktów sprzedaży i najmu i ma 8 tys. klientów. W 2004 r. wartość transakcji przeprowadzonych przez spółkę wyniosła 4,5 mln zł, w zeszłym - już 60 mln. W tym roku zamierza osiągnąć pułap 128 mln zł, gdyż popyt klientów z mieszkań przesuwa się na rynek gruntów, na którym spółka ma mocną pozycję.

Źródło: | 2007-04-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat Siemiatyckimieszkania na sprzedaż powiat Sanockilokale użytkowe na sprzedaż gmina Świerczówmieszkania na sprzedaż gmina Komańczamieszkania na wynajem w Tworylnemieszkania na sprzedaż w Wiosniedomy na wynajem w Jeleniu

Deweloperzy

);