zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 13

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 91.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.08m2

Mokotów/Służewiec, ul. Bokserska 4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 91.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.08m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 23.00m2

Praga Północ/Stara Praga, ul. Mała 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 23.00m2
Mała
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 22.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 22.40m2

Targówek/Zacisze, ul. Kolejarska 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 22.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 22.40m2
Kolejarska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.11m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 228 113 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.11m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U1LzAxYjllNWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.13m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 064 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.13m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.11m2

Ochota/Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka 2 pokoje· piętro: 4 z 12 · 36.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

613 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 36.11m2
Szczęśliwicka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.50m2

Wola/Koło, ul. Astronomów 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

844 689 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.50m2
Astronomów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.58m2

Ursus/Czechowice, ul. S. Bodycha 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 67.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

837 992 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.58m2
S. Bodycha
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.03m2

Ursus/Czechowice, ul. S. Bodycha 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 84.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 025 166 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 84.03m2
S. Bodycha
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.60m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 67.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 723 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.60m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.72m2

Bielany, ul. Kwitnąca 2 pokoje· piętro: 7 z 15 · 56.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

678 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.72m2
Kwitnąca
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JkLzAxYjliZGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 156.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 156.00m2

Bielany, ul. Kolektorska 5 pokoi· piętro: 2 z 4 · 156.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 276 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 006 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 156.00m2
Kolektorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.07m2

Śródmieście/Powiśle, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 35.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.07m2
Fabryczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.67m2

Praga Południe/Saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

847 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.67m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.03m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 46.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 794 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.03m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 71.00m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 121.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 121.27m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Chęcińska 5 pokoi· piętro: parter z 3 · 121.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 121.27m2
Chęcińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 121.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 121.27m2

9.99

1 212 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 121.27m2
Chęcińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.30m2

Ursynów, ul. Jastrzębowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 58.30m2
Jastrzębowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 76.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 76.49m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 3 pokoje· piętro: 23 z 29 · 76.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 827 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 76.49m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.10m2

Wola/Ulrychów, ul. Jana Olbrachta 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 38.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 38.10m2
Jana Olbrachta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.68m2

Bielany, ul. Kolektorska 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 95.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 104 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 95.68m2
Kolektorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 76.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 76.99m2

Wola/Czyste, ul. Giełdowa 2 pokoje· piętro: 1 z 17 · 76.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 76.99m2
Giełdowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhmLzAxYjk4ZjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.19m2

Mokotów/Służewiec, ul. Bokserska 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 54.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.19m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy