zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Wawer/Nadwiśle, ul. Celulozy 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 75.00m2
Celulozy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 160.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 160.00m2

Wawer/Nadwiśle, ul. Celulozy 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 160.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 160.00m2
Celulozy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.74m2

Wawer 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.74m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 32.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 32.19m2

Wawer/Marysin Wawerski, ul. Korkowa 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 32.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 638 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 32.19m2
Korkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 77.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 77.68m2

Wawer 4 pokoje· piętro: parter · 77.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 77.68m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.55m2

Wawer 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 93.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 748 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 93.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.07m2

Wawer 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 96.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 96.07m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Yzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 86.00m2

Wawer, ul. Rogatkowa 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 86.00m2
Rogatkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 73.00m2

Wawer, ul. Chodzieska 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 73.00m2
Chodzieska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.87m2

Wawer 5 pokoi· piętro: parter · 100.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 100.87m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 189.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 189.81m2

Wawer 5 pokoi· piętro: parter · 189.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 189.81m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.71m2

Wawer 5 pokoi· piętro: parter z 2 · 69.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 896 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 69.71m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Wawer 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.00m2

Wawer, ul. Kościuszkowców 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.00m2
Kościuszkowców
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkL2IzLzAxYWRiMzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wawer
Wawer to dzielnica w Warszawie, w której osoby szukające łatwego dojazdu do różnych miejsc stolicy, rozwiniętej infrastruktury czy zielonych miejsc pozwalających odpocząć, powinny to wszystko bez problemu znaleźć. Nie bez powodu Wawer w ostatnich latach zanotowała duży wzrost zainteresowania wśród nabywców mieszkań. Średnia cena mieszkania na sprzedaż w tej dzielnicy stolicy wynosi około 6300 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy