zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursus - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 86.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 86.10m2

Ursus 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 86.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 86.10m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 88.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 88.90m2

Ursus/Gołąbki, ul. Henryka Brodatego 5 pokoi· piętro: 1 z 6 · 88.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 88.90m2
Henryka Brodatego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.42m2

Ursus/Skorosze, ul. Przy Forcie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 55.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.42m2
Przy Forcie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 61.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 61.89m2

Ursus, ul. Szamoty 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 61.89m2
Szamoty
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Ursus/Gołąbki, ul. Czerwona Droga 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Czerwona Droga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.80m2

Ursus/Skorosze, ul. Przy Forcie 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 58.80m2
Przy Forcie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.20m2

Ursus/Gołąbki, ul. Władysława Hermana 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 69.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

905 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 69.20m2
Władysława Hermana
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 77.00m2

Ursus/Skorosze, ul. Ryżowa 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 77.00m2
Ryżowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.50m2

Ursus/Skorosze, ul. A. Prystora 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

855 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 54.50m2
A. Prystora
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 44.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 44.10m2

Ursus/Czechowice, ul. Górna Droga 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 44.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 44.10m2
Górna Droga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.82m2

Ursus/Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 40.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

569 860 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 40.82m2
Dzieci Warszawy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.58m2

Ursus/Czechowice, ul. S. Bodycha 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 67.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

837 992 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.58m2
S. Bodycha
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.03m2

Ursus/Czechowice, ul. S. Bodycha 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 84.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 025 166 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 84.03m2
S. Bodycha
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.16m2

Ursus/Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 47.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.16m2
Dzieci Warszawy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.00m2

Ursus 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 96.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 96.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 116.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 116.20m2

Ursus 5 pokoi· piętro: 2 z 2 · 116.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 116.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY0LzAxYjg2NDU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 116.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 116.20m2

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 116.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFiLzAxYjgxYjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Ursus 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

818 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzVhLzAxYjM1YWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 76.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 76.00m2

Ursus, ul. J. Chełmońskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 7 · 76.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

905 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 908 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 76.00m2
J. Chełmońskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2MwLzAxYWVjMDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursus
Ursus to dzielnica, która w ostatnich latach nabrała bardzo szybkiego rozwoju. Wszystko dzięki zasługom inwestorów, którzy co raz chętniej właśnie w tym miejscu decydują się na realizację projektów mieszkaniowych oraz rozbudowę infrastruktury usługowo handlowej. Średnia cena mieszkania na sprzedaż w tej dzielnicy wynosi około 6550 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy