zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Śródmieście/Muranów 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.50m2

Włochy/Wiktoryn, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.50m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 80.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 80.40m2

Wilanów, ul. Sarmacka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 80.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 896 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 80.40m2
Sarmacka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.10m2

Wola, ul. Leonarda 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.10m2
Leonarda
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.26m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 37.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.26m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.17m2

Wola/Ulrychów, ul. Nakielska 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 50.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.17m2
Nakielska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.47m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.47m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Ursus/Gołąbki, ul. Czerwona Droga 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Czerwona Droga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.70m2

3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 63.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Bielany 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.00m2

Ursus 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 96.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 96.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.00m2

Targówek, ul. Łojewska 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

614 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.00m2
Łojewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

525 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Wola 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 026 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2EwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.22m2

Białołęka, ul. Kaliny 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 71.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 71.22m2
Kaliny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.61m2

Śródmieście/Solec, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 4 z 16 · 48.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.61m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.00m2

Mokotów, ul. Wołoska 3 pokoje· piętro: 2 z 8 · 87.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 87.00m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.36m2

2 pokoje· piętro: parter z 6 · 36.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.36m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 7 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 61.00m2

3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 885 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 61.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.49m2

Ursynów 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 91.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.49m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.70m2

Mokotów 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 36.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.70m2

Wola 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 27.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

475 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 181 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 27.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Bielany 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy