zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 17

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 48.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.56m2

2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 48.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

931 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.56m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I5LzAxYjhiOWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Wawer 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.20m2

0 pokoje· piętro: 3 z 4 · 56.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2EzLzAxYjdhM2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.53m2

Wola 1 pokoje· piętro: 4 · 24.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

441 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 24.53m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg0LzAxYjk4NGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.11m2

2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 45.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.11m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YjYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.11m2

2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 45.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 060 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.11m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 85.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 85.55m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 85.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 85.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.00m2

0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 140.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 140.38m2

Mokotów, ul. W. Orkana 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 140.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

4 141 210 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 140.38m2
W. Orkana
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.14m2

Wola, ul. J. Ordona 3 pokoje· piętro: parter z 16 · 58.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 111 381 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 58.14m2
J. Ordona
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAxLzAxYjcwMTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 133.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 133.00m2

Wola, ul. J. Ordona 5 pokoi· piętro: 16 z 16 · 133.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 586 091 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 133.00m2
J. Ordona
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAxLzAxYjcwMTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 77.00m2

0 pokoje· piętro: 8 z 14 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 666 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 77.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU1LzAxYjc1NTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.60m2

Śródmieście/Śródmieście Północne, ul. W. Górskiego 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 52.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 52.60m2
W. Górskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 42.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.41m2

2 pokoje· piętro: 2 z 12 · 42.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.41m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzdjXzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 138.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 138.83m2

0 pokoje· piętro: parter z 5 · 138.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 847 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 138.83m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U3LzAxYjdlN2ZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.40m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 903 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 157.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 157.30m2

0 pokoje· piętro: 5 z 12 · 157.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 988 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 157.30m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FmLzAxYjdhZmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.67m2

0 pokoje· piętro: 6 z 7 · 60.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 064 758 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 60.67m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2QyLzAxYjVkMjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 43.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 43.02m2

0 pokoje· piętro: 7 z 7 · 43.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

774 360 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 43.02m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2QyLzAxYjVkMjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 32.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 32.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 32.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 32.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2RmLzAxYjRkZjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 141.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 141.00m2

Mokotów, ul. W. Orkana 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 141.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

4 141 210 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 141.00m2
W. Orkana
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAxLzAxYjcwMTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 86.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 86.50m2

Wola 4 pokoje· piętro: 6 z 6 · 86.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 86.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAzLzAxYjgwMzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.00m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 65.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzY2LzAxYjc2NmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy