zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 14

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 71.00m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 121.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 121.27m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Chęcińska 5 pokoi· piętro: parter z 3 · 121.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 121.27m2
Chęcińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 121.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 121.27m2

9.99

1 212 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 121.27m2
Chęcińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.30m2

Ursynów, ul. Jastrzębowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 58.30m2
Jastrzębowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 76.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 76.49m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 3 pokoje· piętro: 23 z 29 · 76.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 827 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 76.49m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.68m2

Bielany, ul. Kolektorska 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 95.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 104 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 95.68m2
Kolektorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 76.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 76.99m2

Wola/Czyste, ul. Giełdowa 2 pokoje· piętro: 1 z 17 · 76.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 76.99m2
Giełdowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhmLzAxYjk4ZjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.19m2

Mokotów/Służewiec, ul. Bokserska 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 54.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.19m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.12m2

Mokotów/Służewiec, ul. Wołoska 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 69.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 347 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 69.12m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE2LzAxYjkxNmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.50m2

Mokotów/Stegny, ul. Kaukaska 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.50m2
Kaukaska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.50m2

Mokotów, ul. Bernardyńska 2 pokoje· piętro: 1 z 13 · 35.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 282 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.50m2
Bernardyńska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU0LzAxYjk1NGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Wilanów, ul. Sarmacka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 75.00m2
Sarmacka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc0LzAxYjg3NDU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 97.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 97.93m2

Bemowo/Bemowo Lotnisko, ul. Apenińska 4 pokoje· piętro: parter z 6 · 97.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 174 181 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 97.93m2
Apenińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkxLzAxYjg5MWE0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.40m2

Wilanów 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 63.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 77.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 77.68m2

Wawer 4 pokoje· piętro: parter · 77.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 77.68m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.55m2

Wawer 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 93.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 748 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 93.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 43.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 43.32m2

0 pokoje· piętro: 2 z 5 · 43.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

893 648 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 43.32m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

0 pokoje· piętro: 8 z 8 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

810 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.50m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 46.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.07m2

Wawer 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 96.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 96.07m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Yzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 53.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 53.44m2

2 pokoje· piętro: parter z 6 · 53.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 011 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 53.44m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk0LzAxYjk5NGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.25m2

Praga Północ 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 55.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.25m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.83m2

Wola 3 pokoje· piętro: 9 z 16 · 45.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 961 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.83m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

0 pokoje· piętro: 7 z 9 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 765 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy