zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.30m2

Bielany 3 pokoje· piętro: parter z 11 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 579 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.30m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Mokotów/Sielce, ul. Konduktorska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

699 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.00m2
Konduktorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Bemowo, ul. Narwik 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2
Narwik
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Wesoła, ul. Zachodu Słońca (Wesoła) 4 pokoje· piętro: parter z 6 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 100.00m2
Zachodu Słońca (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.00m2

Włochy/Raków 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.70m2

Praga Południe, ul. Majdańska 2 pokoje· piętro: 6 z 9 · 50.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.70m2
Majdańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.50m2

Mokotów/Stegny, ul. Jałtańska 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 49.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.50m2
Jałtańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Wawer/Nadwiśle, ul. Celulozy 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 75.00m2
Celulozy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 160.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 160.00m2

Wawer/Nadwiśle, ul. Celulozy 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 160.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 160.00m2
Celulozy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.50m2

Mokotów/Stegny, ul. Jałtańska 4 pokoje· piętro: 6 z 10 · 49.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.50m2
Jałtańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.36m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Międzynarodowa 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 785 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.36m2
Międzynarodowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.96m2

2 pokoje· piętro: 4 z 12 · 46.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.96m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.96m2

2 pokoje· piętro: 3 z 12 · 46.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 554 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.96m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.55m2

3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 57.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.69m2

0 pokoje· piętro: 11 z 12 · 35.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

805 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.69m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 113.00m2

0 pokoje· piętro: 6 z 6 · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 513 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 113.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg2LzAxYjc4NmNhXzE3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.10m2

Ursynów 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

704 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.10m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.00m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 103.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Praga Południe 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 103.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Śródmieście, al. Jana Pawła II 3 pokoje· piętro: 4 z 12 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

989 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 604 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.00m2
Jana Pawła II
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Brazylijska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2
Brazylijska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.00m2

Mokotów/Sadyba, ul. Bernardyńska 3 pokoje· piętro: 4 z 12 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

794 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 947 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.00m2
Bernardyńska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.31m2

Wola/Ulrychów, ul. Mroczna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 87.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 87.31m2
Mroczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa
W Warszawie ceny nowych mieszkań na sprzedaż, zarówno z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego są najwyższe w stosunku do pozostałych części kraju. W stolicy można zauważyć wśród inwestorów rosnące zainteresowanie zakupem mieszkań pod inwestycję, jaką są apartamenty na wynajem. Bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania i apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum. Warszawa znalazła się również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o limity cen za metr kwadratowy w programie MDM.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy