zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 39.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 39.77m2

Bemowo/Chrzanów, ul. Szeligowska 2 pokoje· piętro: 3 z 7 · 39.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 39.77m2
Szeligowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Bemowo/Górce, ul. Narwik 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 381 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Narwik
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.00m2

Bemowo/Bemowo Lotnisko, ul. Apenińska 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

648 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.00m2
Apenińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.60m2

Bemowo/Chrzanów, ul. Kopalniana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 40.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 862 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.60m2
Kopalniana
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 22.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 22.00m2

Bemowo/Bemowo Lotnisko, ul. Oławska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 22.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 22.00m2
Oławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Bemowo/Jelonki Południowe, ul. Szeligowska 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 75.00m2
Szeligowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Bemowo, ul. K. Wyki 3 pokoje· piętro: 3 z 9 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

867 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
K. Wyki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.00m2

Bemowo/Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.00m2
Batalionów Chłopskich
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.00m2

Bemowo, ul. Gołuchowska 2 pokoje· piętro: 10 z 13 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.00m2
Gołuchowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 97.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 97.93m2

Bemowo/Bemowo Lotnisko, ul. Apenińska 4 pokoje· piętro: parter z 6 · 97.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 174 181 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 97.93m2
Apenińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkxLzAxYjg5MWE0XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Bemowo 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

928 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmEzXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.71m2

Bemowo 3 pokoje· piętro: 6 z 8 · 62.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

877 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 62.71m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U3LzAxYjVlN2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.00m2

Bemowo 2 pokoje· piętro: 6 z 9 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2M5LzAxYWZjOWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 68.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 68.51m2

Bemowo 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 947 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 68.51m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1LzllLzAxYTU5ZTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo
Bemowo to jedna z najbardziej znanych dzielnic w Warszawie. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze usługowo handlowej, Bemowo bardzo często staje się idealnym miejscem na nowe miejsce zamieszkania. Średnia cena mieszkania na sprzedaż w tej dzielnicy to około 7100 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy