zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 60.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.94m2

0 pokoje· piętro: 3 z 7 · 60.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 732 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.94m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGY2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.00m2

Mokotów, ul. W. Rzymowskiego 2 pokoje· piętro: 8 z 9 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 568 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.00m2
W. Rzymowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.13m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 71.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 71.13m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 99.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.35m2

Mokotów 5 pokoi· piętro: parter z 6 · 99.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 99.35m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Praga Południe/Grochów, ul. Sulejkowska 3 pokoje· piętro: 11 z 17 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
Sulejkowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Włochy, ul. Popularna 4 pokoje· piętro: parter z 6 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 100.00m2
Popularna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Mokotów, ul. Bokserska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.40m2

Praga Południe/Gocław, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 59.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 069 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.40m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.35m2

Praga Południe/Gocław, ul. Jugosłowiańska 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 59.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.35m2
Jugosłowiańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.68m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 54.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 252 172 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.68m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U5LzAxYjhlOWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 65.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 65.59m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 4 pokoje· piętro: 4 z 8 · 65.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 469 216 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 65.59m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 89.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 89.38m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 4 pokoje· piętro: 6 z 8 · 89.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 457 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 89.38m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.58m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 54.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 249 882 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.58m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2I5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.45m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 55.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 158 905 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.45m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2JhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.73m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 2 pokoje· piętro: parter z 8 · 56.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 128 927 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.73m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.19m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 4 pokoje· piętro: 1 z 8 · 64.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 315 895 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 64.19m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2JjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.58m2

Praga Północ, ul. Sprzeczna 1 pokoje· piętro: parter z 8 · 50.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

955 962 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 50.58m2
Sprzeczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 1 892.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 1 892.03m2

Włochy, ul. Techników 58 pokoi· piętro: parter z 4 · 1 892.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

17 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 1 892.03m2
Techników
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzQ4XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.30m2

Wawer 3 pokoje· piętro: parter · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.30m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.05m2

Mokotów 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 75.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 75.05m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 72.00m2

Wola, ul. Kacza 3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 483 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 72.00m2
Kacza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Śródmieście, ul. Wilcza 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
Wilcza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 70.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.08m2

Wesoła 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 016 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 70.08m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDBjXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy