zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 18

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Zakopane 39.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zakopane 39.41m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zakopane

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zakopane 39.41m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M3LzAxYjhjN2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sienna 51.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sienna 51.22m2

2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 51.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sienna

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 767 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Sienna 51.22m2

Sienna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 63.00m2

Obłuże 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 63.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bukowo 80.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bukowo 80.63m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 80.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bukowo

9.99

249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bukowo 80.63m2

Bukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.40m2

Śródmieście/Sępolno 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 47.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDg2XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kęty 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kęty 38.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kęty

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 579 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kęty 38.00m2

Kęty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.81m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.81m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kowale 34.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kowale 34.58m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kowale 34.58m2

Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.58m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Drukarska 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.58m2
Drukarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2

os. Arki Bożka, ul. Zielona 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 48.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2
Zielona
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2

os. Zofiówka, ul. Ruchu Oporu 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 49.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.80m2
Ruchu Oporu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2

os. Pionierów, ul. Śląska 1 pokoje· piętro: 5 z 10 · 34.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2

os. Pionierów, ul. Kaszubska 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 34.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 510 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2
Kaszubska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODVhXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2

os. Gwarków, ul. Wielkopolska 1 pokoje· piętro: 6 z 10 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.50m2
Wielkopolska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 48.92m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVhXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 34.30m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kościelisko 32.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kościelisko 32.00m2

ul. Kierpcówka 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 32.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kościelisko

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kościelisko 32.00m2
Kierpcówka
Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.00m2

Mokotów, ul. Wynalazek 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.00m2
Wynalazek
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Śródmieście, ul. Hoża 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Hoża
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.00m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 458 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 24.00m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Augustów 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Augustów 40.00m2

ul. Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Augustów

brak oceny

348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Augustów 40.00m2
Śródmieście
Augustów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.03m2

Nowa Huta, ul. Centrum A 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.03m2
Centrum A
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.50m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 5 z 8 · 93.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 93.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy