zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 16

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Jastrzębie-Zdrój 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 126.00m2

Ruptawa, ul. P. Skargi zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 126.00m2
P. Skargi
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JhLzAxYjJiYTk3XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2

os. Zdrój zab. bliźniacza · działka: 2 800 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 200.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzI2LzAxYjMyNjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 570.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 570.00m2

ul. Lipowa zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 570.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ustroń 570.00m2
Lipowa
Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2QwLzAxYjNkMGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 148.84m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 148.84m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Cieszyńska zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 148.84 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jastrzębie-Zdrój 148.84m2
Cieszyńska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA4LzAxYjgwODVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gogołowa 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gogołowa 120.00m2

ul. Leśna zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Gogołowa

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gogołowa 120.00m2
Leśna
Gogołowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTAxXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pniówek 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pniówek 270.00m2

ul. Krucza zab. wolnostojąca · działka: 2 409 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Pniówek

9.99

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pniówek 270.00m2
Krucza
Pniówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllNzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bąków 210.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bąków 210.30m2

ul. Jasna działka: 557 m2 · 210.30 m2 Dom na sprzedaż Bąków

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bąków 210.30m2
Jasna
Bąków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDBkXzFmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowska Wola 166.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowska Wola 166.00m2

działka: 13 000 m2 · 166.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowska Wola

brak oceny

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 265 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowska Wola 166.00m2

Bukowska Wola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Opole 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Opole 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Opole

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Opole 155.00m2

Opole,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodków 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodków 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Grodków

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grodków 155.00m2

Grodków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzeg 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzeg 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Brzeg

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzeg 155.00m2

Brzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lewin Brzeski 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lewin Brzeski 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Lewin Brzeski

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lewin Brzeski 155.00m2

Lewin Brzeski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarnochowice 620.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarnochowice 620.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 25 m2 · 620.00 m2 Dom na sprzedaż Czarnochowice

brak oceny

2 670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarnochowice 620.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 364.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 364.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Promienistych działka: 640 m2 · 364.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 364.00m2
Promienistych
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bęczyn 114.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bęczyn 114.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 114.00 m2 Dom na sprzedaż Bęczyn

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bęczyn 114.00m2

Bęczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żywiec 471.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żywiec 471.00m2

ul. Rynek działka: 155 m2 · 471.00 m2 Dom na sprzedaż Żywiec

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żywiec 471.00m2
Rynek
Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 254.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 254.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 250 m2 · 254.00 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osieczany 254.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzysztoforzyce 102.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzysztoforzyce 102.00m2

zab. szeregowa · działka: 435 m2 · 102.00 m2 Dom na sprzedaż Krzysztoforzyce

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzysztoforzyce 102.00m2

Krzysztoforzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce Wielkie 140.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. Bieżanowska zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 180.00m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzY0LzAxYjY2NDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 500 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszowice 140.00m2

Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzliLzAxYjY5YjhkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. T. Ważewskiego działka: 2 000 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 300.00m2
T. Ważewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1NzU1XzM0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Lubocza, ul. Lubocka zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 120.00m2
Lubocka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 240.00m2

ul. Krakowska zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabierzów 240.00m2
Krakowska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDU4XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy