zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 70

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Wieliczka 1 725.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 1 725.00m2

budowlana · 1 725.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wieliczka 1 725.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2M4LzAxYjRjOGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarnochowice 1 875.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarnochowice 1 875.00m2

budowlana · 1 875.00 m2 Działka na sprzedaż Czarnochowice

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czarnochowice 1 875.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2IzLzAxYjRiMzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żarnówka 1 050.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żarnówka 1 050.00m2

budowlana · 1 050.00 m2 Działka na sprzedaż Żarnówka

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żarnówka 1 050.00m2

Żarnówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FhLzAxYjRhYWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Knurów 4 739.00m2, działka na sprzedaż

Działka Knurów 4 739.00m2

budowlana · 4 739.00 m2 Działka na sprzedaż Knurów

9.99

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Knurów 4 739.00m2

Knurów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzk5LzAxYjQ5OTg5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 350.00m2

Prądnik Biały/Bronowice Wielkie budowlana · 350.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 350.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2E1LzAxYjRhNTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jurczyce 11 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jurczyce 11 100.00m2

budowlana · 11 100.00 m2 Działka na sprzedaż Jurczyce

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jurczyce 11 100.00m2

Jurczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2VjLzAxYWVlYzBkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 035.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 035.00m2

Nowa Huta/Ruszcza, ul. Jeziorko budowlana · 10 035.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 10 035.00m2
Jeziorko
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EwLzRhLzAxYTA0YTc5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 258.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 258.00m2

Swoszowice/Wróblowice, ul. M. Krzyżańskiego budowlana · 1 258.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

754 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 1 258.00m2
M. Krzyżańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzQ1LzAxYjQ0NWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Staniątki 4 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Staniątki 4 900.00m2

inwestycyjna · 4 900.00 m2 Działka na sprzedaż Staniątki

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Staniątki 4 900.00m2

Staniątki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiMzc5XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 4 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 4 900.00m2

inwestycyjna · 4 900.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 4 900.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiMzc4XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stróża 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stróża 2 900.00m2

budowlana · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Stróża

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Stróża 2 900.00m2

Stróża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzAxLzAxYjQwMTUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zagórze 1 550.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zagórze 1 550.00m2

· 1 550.00 m2 Działka na sprzedaż Zagórze

9.99

328 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Zagórze 1 550.00m2

Zagórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwL2NhLzAxYjBjYWZhXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowsko 2 134.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowsko 2 134.00m2

· 2 134.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowsko

9.99

682 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Ostrowsko 2 134.00m2

Ostrowsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRhLzAxYjM0YTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skawina 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skawina 1 800.00m2

· 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Skawina

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Skawina 1 800.00m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzllLzk4LzAxOWU5OGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepołomice 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 2 700.00m2

inwestycyjna · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

9.99

115 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepołomice 2 700.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiMzdhXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Staniątki 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Staniątki 2 700.00m2

inwestycyjna · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Staniątki

9.99

115 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Staniątki 2 700.00m2

Staniątki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiMzdiXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułków 1 376.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułków 1 376.00m2

budowlana · 1 376.00 m2 Działka na sprzedaż Sułków

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sułków 1 376.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzNiLzAxYjAzYmJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chabówka 3 771.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chabówka 3 771.00m2

rolna · 3 771.00 m2 Działka na sprzedaż Chabówka

9.99

297 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Chabówka 3 771.00m2

Chabówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzYyLzAxYjM2MjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Proszowice 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Proszowice 5 500.00m2

budowlana · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Proszowice

9.99

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Proszowice 5 500.00m2

Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg4LzAxYjI4ODNmXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczytniki 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczytniki 5 500.00m2

budowlana · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Szczytniki

9.99

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szczytniki 5 500.00m2

Szczytniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg4LzAxYjI4ODNlXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maruszyna 1 131.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maruszyna 1 131.00m2

budowlana · 1 131.00 m2 Działka na sprzedaż Maruszyna

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Maruszyna 1 131.00m2

Maruszyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2VkLzAxYjJlZDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kwapinka 16 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kwapinka 16 000.00m2

· 16 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kwapinka

9.99

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kwapinka 16 000.00m2

Kwapinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2RlLzAxYjJkZWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 807.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 807.00m2

os. Zadział budowlana · 807.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Targ 807.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2NkLzAxYjJjZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bukowina Tatrzańska 1 635.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bukowina Tatrzańska 1 635.00m2

ul. Wierch Rusiński rolna · 1 635.00 m2 Działka na sprzedaż Bukowina Tatrzańska

9.99

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bukowina Tatrzańska 1 635.00m2
Wierch Rusiński
Bukowina Tatrzańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2NkLzAxYjJjZDYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy