zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 69

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Poręba Wielka 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Poręba Wielka 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Poręba Wielka

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Poręba Wielka 3 000.00m2

Poręba Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzhjLzAxYjQ4YzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Poręba Wielka 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Poręba Wielka 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Poręba Wielka

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Poręba Wielka 2 500.00m2

Poręba Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzhjLzAxYjQ4YzExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Laskowa 5 746.00m2, działka na sprzedaż

Działka Laskowa 5 746.00m2

budowlana · 5 746.00 m2 Działka na sprzedaż Laskowa

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Laskowa 5 746.00m2

Laskowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2U4LzAxYjRlOGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golkowice 2 142.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golkowice 2 142.00m2

budowlana · 2 142.00 m2 Działka na sprzedaż Golkowice

9.99

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Golkowice 2 142.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRhLzAxYjU0YWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jawiszowice 3 101.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jawiszowice 3 101.00m2

inwestycyjna · 3 101.00 m2 Działka na sprzedaż Jawiszowice

9.99

405 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Jawiszowice 3 101.00m2

Jawiszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzMzLzAxYjUzMzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kierlikówka 2 633.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kierlikówka 2 633.00m2

budowlana · 2 633.00 m2 Działka na sprzedaż Kierlikówka

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kierlikówka 2 633.00m2

Kierlikówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJiLzAxYjUyYjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzciana 2 633.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzciana 2 633.00m2

budowlana · 2 633.00 m2 Działka na sprzedaż Trzciana

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Trzciana 2 633.00m2

Trzciana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJiLzAxYjUyYjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 600.00m2

Podgórze Duchackie, ul. Cechowa inwestycyjna · 10 600.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

453 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 10 600.00m2
Cechowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzI2LzAxYjUyNjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 600.00m2

Podgórze Duchackie/Piaski Wielkie, ul. Nazaretańska budowlana · 10 600.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

453 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 10 600.00m2
Nazaretańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzI2LzAxYjUyNjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kłaj 2 478.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kłaj 2 478.00m2

inwestycyjna · 2 478.00 m2 Działka na sprzedaż Kłaj

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kłaj 2 478.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2M5LzAxYjRjOTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radziszów 4 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radziszów 4 000.00m2

· 4 000.00 m2 Działka na sprzedaż Radziszów

9.99

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Radziszów 4 000.00m2

Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIyLzAxYjUyMmE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 5 000.00m2

budowlana · 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

9.99

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Koźmice Wielkie 5 000.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIwLzAxYjUyMDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 5 000.00m2

budowlana · 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

9.99

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wieliczka 5 000.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIwLzAxYjUyMDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

9.99

118 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wieliczka 1 000.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIwLzAxYjUyMDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

9.99

118 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Koźmice Wielkie 1 000.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIwLzAxYjUyMDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Waksmund 1 277.00m2, działka na sprzedaż

Działka Waksmund 1 277.00m2

ul. Jana Pawła II budowlana · 1 277.00 m2 Działka na sprzedaż Waksmund

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Waksmund 1 277.00m2
Jana Pawła II
Waksmund,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2E5LzAxYjRhOWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radziszów 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radziszów 8 000.00m2

· 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Radziszów

9.99

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Radziszów 8 000.00m2

Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2YxLzAxYjRmMTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 200.00m2

Dębniki/Tyniec, ul. Dąbrowa · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kraków 4 200.00m2
Dąbrowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzE0LzAxYjUxNDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Proszowice 5 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Proszowice 5 100.00m2

budowlana · 5 100.00 m2 Działka na sprzedaż Proszowice

9.99

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Proszowice 5 100.00m2

Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y2LzAxYjRmNmEyXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Glewiec 5 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Glewiec 5 100.00m2

budowlana · 5 100.00 m2 Działka na sprzedaż Glewiec

9.99

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Glewiec 5 100.00m2

Glewiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y2LzAxYjRmNmEzXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzydlna 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzydlna 2 300.00m2

budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzydlna

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skrzydlna 2 300.00m2

Skrzydlna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y0LzAxYjRmNDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowsko 371.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowsko 371.00m2

· 371.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowsko

9.99

128 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Ostrowsko 371.00m2

Ostrowsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRhLzAxYjM0YTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce Wielkie 1 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce Wielkie 1 199.00m2

budowlana · 1 199.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce Wielkie

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Węgrzce Wielkie 1 199.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2M5LzAxYjRjOTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 1 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 1 199.00m2

budowlana · 1 199.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wieliczka 1 199.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2M5LzAxYjRjOTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy