zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Libertów 17 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 17 000.00m2

rolna · 17 000.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

brak oceny

1 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Libertów 17 000.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chorowice 2 402.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chorowice 2 402.00m2

budowlana · 2 402.00 m2 Działka na sprzedaż Chorowice

brak oceny

455 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chorowice 2 402.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 24 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 24 400.00m2

budowlana · 24 400.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Libertów 24 400.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sąspów 2 940.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sąspów 2 940.00m2

rolna · 2 940.00 m2 Działka na sprzedaż Sąspów

brak oceny

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sąspów 2 940.00m2

Sąspów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 099.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przybysławice 946.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przybysławice 946.00m2

budowlana · 946.00 m2 Działka na sprzedaż Przybysławice

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przybysławice 946.00m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudawa 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudawa 1 900.00m2

budowlana · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rudawa

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudawa 1 900.00m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolechowice 740.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolechowice 740.00m2

budowlana · 740.00 m2 Działka na sprzedaż Bolechowice

brak oceny

369 260 złdo schowka

Dodaj do schowka

499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bolechowice 740.00m2

Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prandocin-Iły 30 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prandocin-Iły 30 500.00m2

rolna · 30 500.00 m2 Działka na sprzedaż Prandocin-Iły

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Prandocin-Iły 30 500.00m2

Prandocin-Iły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Balice 2 854.00m2, działka na sprzedaż

Działka Balice 2 854.00m2

ul. Pod Lasem budowlana · 2 854.00 m2 Działka na sprzedaż Balice

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Balice 2 854.00m2
Pod Lasem
Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułówek 26 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułówek 26 500.00m2

· 26 500.00 m2 Działka na sprzedaż Czułówek

9.99

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Czułówek 26 500.00m2

Czułówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhY2FlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 11 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 11 400.00m2

budowlana · 11 400.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 11 400.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudawa 6 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudawa 6 700.00m2

· 6 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rudawa

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rudawa 6 700.00m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 1 000.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 800.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Owczary 31 731.00m2, działka na sprzedaż

Działka Owczary 31 731.00m2

budowlana · 31 731.00 m2 Działka na sprzedaż Owczary

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Owczary 31 731.00m2

Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 815.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 815.00m2

budowlana · 815.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziekanowice 815.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziekanowice 1 700.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 3 000.00m2

Celiny inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 3 000.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 1 823.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 1 823.00m2

budowlana · 1 823.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziekanowice 1 823.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jeziorzany 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jeziorzany 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jeziorzany

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jeziorzany 900.00m2

Jeziorzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

brak oceny

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Masłomiąca 1 100.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 8 731.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 8 731.00m2

budowlana · 8 731.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

2 531 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 8 731.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Garlica Murowana 5 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Garlica Murowana 5 900.00m2

rolna · 5 900.00 m2 Działka na sprzedaż Garlica Murowana

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Garlica Murowana 5 900.00m2

Garlica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy