zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 7

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Czułów 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułów 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czułów

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czułów 1 600.00m2

Czułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Góra 19 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Góra 19 600.00m2

budowlana · 19 600.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Góra

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowa Góra 19 600.00m2

Nowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 4 200.00m2

budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 4 200.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radziszów 1 282.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radziszów 1 282.00m2

ul. Lipowa budowlana · 1 282.00 m2 Działka na sprzedaż Radziszów

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Radziszów 1 282.00m2
Lipowa
Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chorowice 3 958.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chorowice 3 958.00m2

budowlana · 3 958.00 m2 Działka na sprzedaż Chorowice

brak oceny

752 020 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chorowice 3 958.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kryspinów 4 271.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kryspinów 4 271.00m2

budowlana · 4 271.00 m2 Działka na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kryspinów 4 271.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wołowice 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wołowice 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Wołowice

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wołowice 1 700.00m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karniowice 778.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karniowice 778.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 778.00 m2 Działka na sprzedaż Karniowice

brak oceny

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Karniowice 778.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karniowice 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karniowice 783.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 783.00 m2 Działka na sprzedaż Karniowice

brak oceny

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Karniowice 783.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kleszczów 1 671.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kleszczów 1 671.00m2

budowlana · 1 671.00 m2 Działka na sprzedaż Kleszczów

brak oceny

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kleszczów 1 671.00m2

Kleszczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2

budowlana · 1 904.00 m2 Działka na sprzedaż Stręgoborzyce

brak oceny

197 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2

Stręgoborzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 100.00m2

budowlana · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 3 100.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skawina 1 886.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skawina 1 886.00m2

ul. Altanowa budowlana · 1 886.00 m2 Działka na sprzedaż Skawina

brak oceny

608 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Skawina 1 886.00m2
Altanowa
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2

budowlana · 5 900.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Radziszowska

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2

Wola Radziszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Narama 1 300.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 30 420.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 30 420.00m2

budowlana · 30 420.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

brak oceny

4 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Młodziejowice 30 420.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sąspów 1 511.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sąspów 1 511.00m2

budowlana · 1 511.00 m2 Działka na sprzedaż Sąspów

brak oceny

446 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sąspów 1 511.00m2

Sąspów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2

budowlana · 783.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszowice 994.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszowice 994.00m2

inwestycyjna · 994.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszowice

brak oceny

148 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skrzeszowice 994.00m2

Skrzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 1 992.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 1 992.00m2

budowlana · 1 992.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

172 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 1 992.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Modlniczka 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Modlniczka 1 800.00m2

ul. Słoneczna inna · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Modlniczka 1 800.00m2
Słoneczna
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nawojowa Góra 13 045.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nawojowa Góra 13 045.00m2

ul. Krakowska inna · 13 045.00 m2 Działka na sprzedaż Nawojowa Góra

brak oceny

1 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Nawojowa Góra 13 045.00m2
Krakowska
Nawojowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szyce 1 931.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szyce 1 931.00m2

budowlana · 1 931.00 m2 Działka na sprzedaż Szyce

brak oceny

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szyce 1 931.00m2

Szyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 4 025.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 4 025.00m2

ul. Maryjna inwestycyjna · 4 025.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 4 025.00m2
Maryjna
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy