zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Zielonki 5 985.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 5 985.00m2

budowlana · 5 985.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

4 184 634 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 5 985.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 958.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 958.00m2

budowlana · 1 958.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 369 008 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 958.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieborowice 1 363.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieborowice 1 363.00m2

budowlana · 1 363.00 m2 Działka na sprzedaż Sieborowice

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sieborowice 1 363.00m2

Sieborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cianowice Duże 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cianowice Duże 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Cianowice Duże 3 000.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzezie 11 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzezie 11 900.00m2

ul. Szlachecka inwestycyjna · 11 900.00 m2 Działka na sprzedaż Brzezie

brak oceny

7 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Brzezie 11 900.00m2
Szlachecka
Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 1 330.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 1 330.00m2

budowlana · 1 330.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 1 330.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 500.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biskupice 2 813.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biskupice 2 813.00m2

budowlana · 2 813.00 m2 Działka na sprzedaż Biskupice

brak oceny

338 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Biskupice 2 813.00m2

Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 1 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 1 829.00m2

budowlana · 1 829.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

202 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułkowice 1 829.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 927.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 927.00m2

budowlana · 927.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

102 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułkowice 927.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głęboka 9 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głęboka 9 900.00m2

rolna · 9 900.00 m2 Działka na sprzedaż Głęboka

brak oceny

117 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głęboka 9 900.00m2

Głęboka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 1 620.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 1 620.00m2

· 1 620.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Węgrzce 1 620.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nielepice 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nielepice 5 000.00m2

· 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Nielepice

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Nielepice 5 000.00m2

Nielepice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czernichów 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czernichów 4 100.00m2

inwestycyjna · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Czernichów

brak oceny

1 640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czernichów 4 100.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 600.00m2

budowlana · 2 600.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 600.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 1 257.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 1 257.00m2

budowlana · 1 257.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 1 257.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 919.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 919.00m2

budowlana · 919.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

405 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

441 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 919.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 501.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 501.00m2

rolna · 2 501.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 501.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzezie 1 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzezie 1 001.00m2

budowlana · 1 001.00 m2 Działka na sprzedaż Brzezie

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzezie 1 001.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 1 326.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 1 326.00m2

budowlana · 1 326.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 1 326.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rawałowice 22 406.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rawałowice 22 406.00m2

budowlana · 22 406.00 m2 Działka na sprzedaż Rawałowice

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rawałowice 22 406.00m2

Rawałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaszów 4 642.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaszów 4 642.00m2

· 4 642.00 m2 Działka na sprzedaż Kaszów

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kaszów 4 642.00m2

Kaszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 800.00m2

ul. Półkole budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Rząska 800.00m2
Półkole
Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 760.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 760.00m2

budowlana · 760.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 760.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy