zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Pobiednik Wielki 7 310.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobiednik Wielki 7 310.00m2

budowlana · 7 310.00 m2 Działka na sprzedaż Pobiednik Wielki

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobiednik Wielki 7 310.00m2

Pobiednik Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieciechowice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieciechowice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Sieciechowice

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sieciechowice 1 500.00m2

Sieciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 14 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 14 300.00m2

· 14 300.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

brak oceny

1 005 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Młodziejowice 14 300.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 8 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 8 700.00m2

inwestycyjna · 8 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

1 798 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 8 700.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 64 577.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 64 577.00m2

rolna · 64 577.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

3 614 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 64 577.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rawałowice 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rawałowice 3 100.00m2

budowlana · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Rawałowice

brak oceny

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rawałowice 3 100.00m2

Rawałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tropiszów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tropiszów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Tropiszów

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

248 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Tropiszów 1 200.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 6 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 6 059.00m2

inwestycyjna · 6 059.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

1 588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

262 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 6 059.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 4 200.00m2

Celiny, ul. Widokowa budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Mogilany 4 200.00m2
Widokowa
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zdzięsławice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zdzięsławice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zdzięsławice

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zdzięsławice 1 500.00m2

Zdzięsławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bosutów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bosutów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bosutów

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

539 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bosutów 1 000.00m2

Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Januszowice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Januszowice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Januszowice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Januszowice 1 000.00m2

Januszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 123.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 123.00m2

budowlana · 1 123.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 123.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 200.00m2

ul. Warszawska budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Bibice 1 200.00m2
Warszawska
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0Mzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maciejowice 11 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maciejowice 11 100.00m2

inwestycyjna · 11 100.00 m2 Działka na sprzedaż Maciejowice

brak oceny

2 998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maciejowice 11 100.00m2

Maciejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2

budowlana · 5 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Radziszowska

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2

Wola Radziszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmNhXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 4 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 4 400.00m2

rolna · 4 400.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 4 400.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 2 900.00m2

inna · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 2 900.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 1 071.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 1 071.00m2

· 1 071.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

15 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 1 071.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kłokoczyn 3 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kłokoczyn 3 058.00m2

budowlana · 3 058.00 m2 Działka na sprzedaż Kłokoczyn

brak oceny

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kłokoczyn 3 058.00m2

Kłokoczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 700.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maciejowice 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maciejowice 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Maciejowice

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maciejowice 1 300.00m2

Maciejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chorowice 5 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chorowice 5 802.00m2

budowlana · 5 802.00 m2 Działka na sprzedaż Chorowice

brak oceny

1 285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chorowice 5 802.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kryspinów 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kryspinów 5 500.00m2

· 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kryspinów 5 500.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy