zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Gołyszyn 15 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gołyszyn 15 000.00m2

budowlana · 15 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gołyszyn

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gołyszyn 15 000.00m2

Gołyszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieciechowice 2 503.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieciechowice 2 503.00m2

budowlana · 2 503.00 m2 Działka na sprzedaż Sieciechowice

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sieciechowice 2 503.00m2

Sieciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzeszowice 1 890.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzeszowice 1 890.00m2

Żbik budowlana · 1 890.00 m2 Działka na sprzedaż Krzeszowice

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Krzeszowice 1 890.00m2

Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 7 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 7 070.00m2

budowlana · 7 070.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Młodziejowice 7 070.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Młodziejowice 1 300.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 8 212.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 8 212.00m2

ul. Widokowa budowlana · 8 212.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

9.99

1 937 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Zelków 8 212.00m2
Widokowa
Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 2 000.00m2

ul. F. Bielowicza · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Świątniki Górne 2 000.00m2
F. Bielowicza
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolechowice 899.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolechowice 899.00m2

budowlana · 899.00 m2 Działka na sprzedaż Bolechowice

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bolechowice 899.00m2

Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobylany 5 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobylany 5 200.00m2

ul. Widokowa budowlana · 5 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kobylany

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

287 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Kobylany 5 200.00m2
Widokowa
Kobylany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kryspinów 20 395.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kryspinów 20 395.00m2

budowlana · 20 395.00 m2 Działka na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

8 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

422 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kryspinów 20 395.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 604.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 604.00m2

budowlana · 1 604.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

641 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 604.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 3 600.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 785.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 785.00m2

ul. Gilówka budowlana · 785.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 785.00m2
Gilówka
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2

budowlana · 6 500.00 m2 Działka na sprzedaż Prandocin-Iły

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2

Prandocin-Iły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM4LzAxYjQzODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wierzchowie 9 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzchowie 9 800.00m2

ul. Murownia budowlana · 9 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzchowie

9.99

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Wierzchowie 9 800.00m2
Murownia
Wierzchowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UxLzAxYjVlMTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czerna 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czerna 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czerna

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czerna 3 600.00m2

Czerna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q0LzAxYjdkNDI4XzE2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 904.00m2

budowlana · 5 904.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 5 904.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 904.00m2

budowlana · 5 904.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 5 904.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cholerzyn 2 500.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mników 3 000.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilczkowice 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilczkowice 2 800.00m2

budowlana · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wilczkowice

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wilczkowice 2 800.00m2

Wilczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 391.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 391.00m2

budowlana · 1 391.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

972 569 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 391.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 643.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 643.00m2

budowlana · 643.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

449 577 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 643.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy