zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 6

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Masłomiąca 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Masłomiąca 800.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI3XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biały Kościół 4 590.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biały Kościół 4 590.00m2

rolna · 4 590.00 m2 Działka na sprzedaż Biały Kościół

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Biały Kościół 4 590.00m2

Biały Kościół,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

383 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 900.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 1 723.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 1 723.00m2

budowlana · 1 723.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 1 723.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przybysławice 1 775.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przybysławice 1 775.00m2

budowlana · 1 775.00 m2 Działka na sprzedaż Przybysławice

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przybysławice 1 775.00m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 1 360.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 1 360.00m2

budowlana · 1 360.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

128 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobranowice 1 360.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prusy 1 188.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prusy 1 188.00m2

· 1 188.00 m2 Działka na sprzedaż Prusy

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Prusy 1 188.00m2

Prusy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zalesie 3 510.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zalesie 3 510.00m2

budowlana · 3 510.00 m2 Działka na sprzedaż Zalesie

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zalesie 3 510.00m2

Zalesie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 7 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 7 500.00m2

ul. Szkolna budowlana · 7 500.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 7 500.00m2
Szkolna
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piekary 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piekary 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Piekary

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Piekary 1 100.00m2

Piekary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusocice 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusocice 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rusocice

brak oceny

258 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rusocice 2 700.00m2

Rusocice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Mników 3 000.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Giebułtów 700.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bębło 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bębło 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bębło

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bębło 1 000.00m2

Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 1 000.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 5 981.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 5 981.00m2

budowlana · 5 981.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

2 870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

480 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 5 981.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 5 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 5 300.00m2

inwestycyjna · 5 300.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałowice 5 300.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Więcławska 14 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Więcławska 14 000.00m2

budowlana · 14 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Więcławska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Więcławska 14 000.00m2

Wola Więcławska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszowice 11 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszowice 11 070.00m2

inna · 11 070.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszowice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skrzeszowice 11 070.00m2

Skrzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Garlica Murowana 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Garlica Murowana 2 800.00m2

rolna · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Garlica Murowana

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Garlica Murowana 2 800.00m2

Garlica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lusina 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lusina 450.00m2

ul. Przymiarki rekreacyjna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Lusina

brak oceny

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Lusina 450.00m2
Przymiarki
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wołowice 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wołowice 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Wołowice

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wołowice 2 500.00m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Morawica 3 858.00m2, działka na sprzedaż

Działka Morawica 3 858.00m2

budowlana · 3 858.00 m2 Działka na sprzedaż Morawica

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Morawica 3 858.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 11 129.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 11 129.00m2

inwestycyjna · 11 129.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

2 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 11 129.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy