zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Rabka-Zdrój 310.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 310.00m2

Nowy Świat zab. wolnostojąca · działka: 599 m2 · 310.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rabka-Zdrój 310.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 530.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 530.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. św. Bronisławy zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 530.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

9 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 530.00m2
św. Bronisławy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Więckowice 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Więckowice 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 388 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Więckowice

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Więckowice 135.00m2

Więckowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 507 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 066 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 441 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 484 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 108.38m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 108.38m2

Nowa Huta/Przylasek Rusiecki, ul. Suchy Jar zab. wolnostojąca · działka: 850 m2 · 108.38 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 108.38m2
Suchy Jar
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 108.88m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 108.88m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 108.88 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 108.88m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 325 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakliczyn 140.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zakliczyn 140.30m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.30 m2 Dom na sprzedaż Zakliczyn

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakliczyn 140.30m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWYwXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 183.83 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konary 218.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konary 218.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 218.00 m2 Dom na sprzedaż Konary

9.99

865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 968 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konary 218.00m2

Konary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 726 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

9.99

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 320 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 377.13m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 377.13m2

Zwierzyniec/Przegorzały działka: 549 m2 · 377.13 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 377.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 450.00m2

działka: 3 000 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 450.00m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gaj 113.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gaj 113.00m2

zab. bliźniacza · działka: 327 m2 · 113.00 m2 Dom na sprzedaż Gaj

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gaj 113.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Książniczki 260.32m2, dom na sprzedaż

Dom Książniczki 260.32m2

zab. wolnostojąca · działka: 930 m2 · 260.32 m2 Dom na sprzedaż Książniczki

9.99

1 645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Książniczki 260.32m2

Książniczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 478 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 170.00m2

działka: 1 267 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

1 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 170.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 127.70m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 127.70m2

zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 127.70 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 127.70m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy