zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Bibice, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Bibice

Sortuj:
Dom Bibice 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 110.00m2

ul. Leśna zab. szeregowa · działka: 144 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 110.00m2
Leśna
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

zab. bliźniacza · działka: 290 m2 · 134.08 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 151.52m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 151.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 441 m2 · 151.52 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 151.52m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.83m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 843 m2 · 141.83 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.83m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 287.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 287.00m2

ul. Warszawska działka: 1 200 m2 · 287.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 287.00m2
Warszawska
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 127.75m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 127.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 443 m2 · 127.75 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 908 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 127.75m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 153.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 153.30m2

zab. szeregowa · działka: 300 m2 · 153.30 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 153.30m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.45m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.45m2

zab. bliźniacza · działka: 418 m2 · 141.45 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.45m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.45m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.45m2

zab. bliźniacza · działka: 364 m2 · 141.45 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.45m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 103.00m2

zab. szeregowa · działka: 128 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 103.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 127.75m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 127.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 340 m2 · 127.75 m2 Dom na sprzedaż Bibice

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bibice 127.75m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 131.73m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 131.73m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 256 m2 · 131.73 m2 Dom na sprzedaż Bibice

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bibice 131.73m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 227.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 227.00m2

zab. bliźniacza · działka: 535 m2 · 227.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

9.99

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bibice 227.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

9.99

4 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bibice 300.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZkLzAxYjk2ZGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy