zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 7

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Bulowice 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bulowice 175.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Bulowice

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bulowice 175.00m2

Bulowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trąbki 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trąbki 104.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Trąbki

brak oceny

779 034 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 491 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trąbki 104.00m2

Trąbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzesko 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzesko 180.00m2

ul. Legionów Piłsudskiego zab. wolnostojąca · działka: 671 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Brzesko

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzesko 180.00m2
Legionów Piłsudskiego
Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazany 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazany 90.00m2

działka: 19 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łazany

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazany 90.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Wiśnicz 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Wiśnicz 208.00m2

ul. Zamkowa zab. bliźniacza · działka: 562 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Wiśnicz

brak oceny

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Wiśnicz 208.00m2
Zamkowa
Nowy Wiśnicz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cholerzyn 322.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cholerzyn 322.00m2

działka: 1 400 m2 · 322.00 m2 Dom na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cholerzyn 322.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 138.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 138.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagórze 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagórze 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Zagórze

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagórze 138.00m2

Zagórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 122.33m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 122.33m2

zab. wolnostojąca · działka: 499 m2 · 122.33 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 575 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Michałowice 122.33m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 75.00m2

działka: 288 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Osieczany 75.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piekary 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piekary 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 196 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Piekary

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 219 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piekary 160.00m2

Piekary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 85.44m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 85.44m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 85.44 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rudawa 85.44m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarna Góra 418.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarna Góra 418.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 698 m2 · 418.00 m2 Dom na sprzedaż Czarna Góra

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czarna Góra 418.00m2

Czarna Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wadowice 181.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wadowice 181.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 800 m2 · 181.00 m2 Dom na sprzedaż Wadowice

9.99

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wadowice 181.00m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTk0XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 260.00m2

działka: 1 825 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 260.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bysina 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bysina 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 168 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Bysina

brak oceny

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bysina 220.00m2

Bysina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmYzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 275.00m2

działka: 1 200 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 275.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelczyna 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zelczyna 141.00m2

zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Zelczyna

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelczyna 141.00m2

Zelczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 201.00m2

Podgórze Duchackie/Bonarka, ul. Szczęśliwa działka: 359 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 910 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 201.00m2
Szczęśliwa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 208.00m2

ul. Kosiby zab. bliźniacza · działka: 1 500 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 208.00m2
Kosiby
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzY3LzAxYjc2NzJkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 530.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 530.00m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 530.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 530.00m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg5LzAxYjc4OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 400.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Kameliowa działka: 1 310 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 400.00m2
Kameliowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pawlikowice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pawlikowice 220.00m2

działka: 1 600 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Pawlikowice

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pawlikowice 220.00m2

Pawlikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy