zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 8

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Sułków 242.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sułków 242.00m2

działka: 1 700 m2 · 242.00 m2 Dom na sprzedaż Sułków

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sułków 242.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrówka Morska 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrówka Morska 95.00m2

działka: 4 800 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrówka Morska

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dąbrówka Morska 95.00m2

Dąbrówka Morska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2JkLzAxYjRiZGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawina 405.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skawina 405.00m2

ul. Korabnicka działka: 769 m2 · 405.00 m2 Dom na sprzedaż Skawina

9.99

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skawina 405.00m2
Korabnicka
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2VhLzAxYjdlYWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marcyporęba 191.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marcyporęba 191.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 492 m2 · 191.00 m2 Dom na sprzedaż Marcyporęba

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marcyporęba 191.00m2

Marcyporęba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 380.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 850 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 380.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ujazd 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ujazd 95.00m2

działka: 500 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Ujazd

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ujazd 95.00m2

Ujazd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Powroźnik 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Powroźnik 380.00m2

działka: 1 000 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Powroźnik

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Powroźnik 380.00m2

Powroźnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Nowosądecka działka: 500 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.00m2
Nowosądecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 123.00m2

działka: 0 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielonki 123.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU4LzAxYjg1OGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanka 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanka 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 095 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Polanka

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanka 94.00m2

Polanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 209.18m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 209.18m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 209.18 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 932 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mogilany 209.18m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Spacerowa zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Spacerowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tropiszów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tropiszów 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Tropiszów

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tropiszów 170.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Igołomia 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Igołomia 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Igołomia

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Igołomia 170.00m2

Igołomia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 102.70m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 102.70m2

zab. bliźniacza · działka: 351 m2 · 102.70 m2 Dom na sprzedaż Libertów

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 011 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Libertów 102.70m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kryspinów 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kryspinów 207.00m2

zab. bliźniacza · działka: 540 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kryspinów 207.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.94m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.94m2

Swoszowice, ul. Łysogórska zab. szeregowa · działka: 302 m2 · 112.94 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.94m2
Łysogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 313.82m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 313.82m2

os. Lekarka zab. wolnostojąca · działka: 490 m2 · 313.82 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 313.82m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 150.87m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 150.87m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 150.87 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 150.87m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 197.84m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 197.84m2

zab. wolnostojąca · działka: 490 m2 · 197.84 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 329 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 197.84m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2JmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 171.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 171.50m2

Swoszowice/Rajsko zab. wolnostojąca · działka: 1 195 m2 · 171.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 171.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 132.12m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 132.12m2

zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 132.12 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

1 179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 132.12m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 141.83m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 141.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 843 m2 · 141.83 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 141.83m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy