zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 4

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Niepołomice 282.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 282.00m2

ul. S. Roweckiego zab. wolnostojąca · działka: 712 m2 · 282.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 043 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 282.00m2
S. Roweckiego
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 216.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 216.00m2

Dębniki, ul. Kobierzyńska zab. bliźniacza · działka: 213 m2 · 216.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 634 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 216.00m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 81.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 81.00m2

ul. Zacisze zab. szeregowa · działka: 26 m2 · 81.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 81.00m2
Zacisze
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 120.00m2

ul. Kwiatów Polnych zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 120.00m2
Kwiatów Polnych
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 234.93m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 234.93m2

al. Dębowa zab. wolnostojąca · działka: 390 m2 · 234.93 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 234.93m2
Dębowa
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 250.00m2

działka: 6 700 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 250.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rząska 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rząska 180.00m2

ul. Akacjowa zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rząska 180.00m2
Akacjowa
Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 67.70m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 67.70m2

Boryczów działka: 167 m2 · 67.70 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 67.70m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.05m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.05m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie zab. bliźniacza · działka: 1 900 m2 · 101.05 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.05m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 260.00m2

ul. Michałki zab. wolnostojąca · działka: 658 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 260.00m2
Michałki
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 110.00m2

ul. Leśna zab. szeregowa · działka: 144 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 110.00m2
Leśna
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.82m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.82m2

Zwierzyniec, ul. Kamedulska zab. bliźniacza · działka: 251 m2 · 260.82 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.82m2
Kamedulska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 313.49m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 313.49m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 592 m2 · 313.49 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

1 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 313.49m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 230.00m2

Krzeptówki, ul. Krzeptowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 032 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

brak oceny

3 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zakopane 230.00m2
Krzeptowskiego
Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.05m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.05m2

1

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Dom Kraków 101.05m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 775.20m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 775.20m2

ul. J. Kochanowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 171 m2 · 775.20 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

3 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 775.20m2
J. Kochanowskiego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Prądnik Biały/Witkowice, ul. Głogowa zab. wolnostojąca · działka: 377 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 170.00m2
Głogowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grzechynia 225.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grzechynia 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 388 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Grzechynia

brak oceny

1 620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grzechynia 225.00m2

Grzechynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Morawica 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Morawica 110.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 460 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Morawica

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Morawica 110.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 184.00m2

ul. Korczynowa zab. wolnostojąca · działka: 754 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 184.00m2
Korczynowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 299.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 299.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 299.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 299.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chorowice 139.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chorowice 139.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 910 m2 · 139.00 m2 Dom na sprzedaż Chorowice

brak oceny

1 097 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chorowice 139.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 376.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 376.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 376.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 376.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebunia 174.96m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebunia 174.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 174.96 m2 Dom na sprzedaż Trzebunia

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebunia 174.96m2

Trzebunia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy