zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 5

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 159.00m2

Zwierzyniec/Olszanica, ul. J. Majówny działka: 354 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 159.00m2
J. Majówny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłokoczyn 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłokoczyn 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Kłokoczyn

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłokoczyn 115.00m2

Kłokoczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dojazdów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dojazdów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 579 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dojazdów 130.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bębło 187.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bębło 187.00m2

ul. Lasek działka: 380 m2 · 187.00 m2 Dom na sprzedaż Bębło

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bębło 187.00m2
Lasek
Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska zab. bliźniacza · działka: 260 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 902 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Bronowice, ul. P. Brzezińskiego działka: 140 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2
P. Brzezińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łękawica 62.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łękawica 62.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 162 m2 · 62.00 m2 Dom na sprzedaż Łękawica

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łękawica 62.00m2

Łękawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice/Wróblowice, ul. Myślenicka działka: 3 197 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Kocmyrzów-Luborzyca

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

gm. Kocmyrzów-Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

gm. Kocmyrzów-Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Płaszowska zab. wolnostojąca · działka: 892 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 300.00m2
Płaszowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 120.00m2

ul. Krakowskie Przedmieście zab. bliźniacza · działka: 201 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 120.00m2
Krakowskie Przedmieście
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stojowice 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stojowice 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Stojowice

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stojowice 155.00m2

Stojowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stojowice 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stojowice 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Stojowice

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stojowice 155.00m2

Stojowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pojałowice 265.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pojałowice 265.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 15 790 m2 · 265.00 m2 Dom na sprzedaż Pojałowice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pojałowice 265.00m2

Pojałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 161.73m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 161.73m2

ul. Krakowska zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 161.73 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 161.73m2
Krakowska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 269.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 269.60m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów, ul. K. Darwina działka: 882 m2 · 269.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 269.60m2
K. Darwina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 343.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 343.60m2

Prądnik Biały, ul. Gaik zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 343.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 343.60m2
Gaik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 274.50m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 274.50m2

działka: 2 433 m2 · 274.50 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

brak oceny

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 007 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanowice 274.50m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Iwanowice Włościańskie 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Iwanowice Włościańskie 75.00m2

działka: 109 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Iwanowice Włościańskie

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Iwanowice Włościańskie 75.00m2

Iwanowice Włościańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 462 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bochnia 150.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Wiśnicz 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Wiśnicz 150.00m2

ul. J. Matejki zab. wolnostojąca · działka: 462 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Wiśnicz

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Wiśnicz 150.00m2
J. Matejki
Nowy Wiśnicz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy