zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kwapinka 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kwapinka 64.00m2

działka: 1 625 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Kwapinka

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 828 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kwapinka 64.00m2

Kwapinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 371.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 371.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 371.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 371.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krasne-Lasocice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krasne-Lasocice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 20 400 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Krasne-Lasocice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krasne-Lasocice 100.00m2

Krasne-Lasocice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łękawka 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łękawka 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 000 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Łękawka

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łękawka 115.00m2

Łękawka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lipnica Wielka 720.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lipnica Wielka 720.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 132 m2 · 720.00 m2 Dom na sprzedaż Lipnica Wielka

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lipnica Wielka 720.00m2

Lipnica Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Toporzysko 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Toporzysko 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 999 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Toporzysko

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 652 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Toporzysko 115.00m2

Toporzysko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc1LzAxYjk3NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Oświęcim 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Oświęcim 120.00m2

ul. Paździory zab. wolnostojąca · działka: 427 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Oświęcim

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Oświęcim 120.00m2
Paździory
Oświęcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice działka: 1 253 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 152.77m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 152.77m2

Nowa Huta zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 152.77 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 152.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzFiXzE5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 774 m2 · 235.28 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łyczanka 121.60m2, dom na sprzedaż

Dom Łyczanka 121.60m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 500 m2 · 121.60 m2 Dom na sprzedaż Łyczanka

brak oceny

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łyczanka 121.60m2

Łyczanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 232.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 232.00m2

ul. Śląska zab. wolnostojąca · działka: 816 m2 · 232.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 232.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 300.00m2

ul. Jaśminowa zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mogilany 300.00m2
Jaśminowa
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 121.10m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 121.10m2

ul. Komora zab. wolnostojąca · działka: 502 m2 · 121.10 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 121.10m2
Komora
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Narodowa 128.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Narodowa 128.00m2

działka: 700 m2 · 128.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Narodowa

brak oceny

969 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Narodowa 128.00m2

Przeginia Narodowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodkowice 219.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodkowice 219.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 400 m2 · 219.00 m2 Dom na sprzedaż Grodkowice

brak oceny

1 508 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grodkowice 219.00m2

Grodkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 181.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 181.50m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Sokola zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 181.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 181.50m2
Sokola
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

ul. Konwaliowa zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2
Konwaliowa
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 394.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 394.00m2

Swoszowice, ul. T. Chałubińskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 070 m2 · 394.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 394.00m2
T. Chałubińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Igołomia 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Igołomia 180.00m2

działka: 500 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Igołomia

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Igołomia 180.00m2

Igołomia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 400.00m2

Zwierzyniec, ul. Księcia Józefa działka: 2 500 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 400.00m2
Księcia Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pielgrzymowice 181.20m2, dom na sprzedaż

Dom Pielgrzymowice 181.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 181.20 m2 Dom na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pielgrzymowice 181.20m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 170.00m2

ul. Spacerowa działka: 1 000 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

2 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 170.00m2
Spacerowa
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy