Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 873Wybrano wykonawcę Centrum Konferencyjnego i siedziby Urzędu Marszałkowskiego.
czytajWedług bankowców nowe zapisy rekomendacji S utrudnią w przyszłym roku dostęp do kredytów. Prawie 40 tys. osób, które stara się o pieniądze na mieszkanie, nie dostanie pożyczki
czytajSkanska zakończyła realizację prac na warszawskim lotnisku im. Chopina.
czytajNie ma nowej koncepcji rewitalizacji Nowej Huty. W rozstrzygniętym konkursie nie przyznano pierwszej nagrody.
czytajPo raz pierwszy w historii zdarza się, że PKP ma pieniądze na inwestycje, a nie ma projektów do realizacji.
czytajTrwa budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78, w ramach której powstanie dwujezdniowy odcinek ruchu przyspieszonego.
czytajZakończyły się prace nad konstrukcją budynku biurowego Andersia Business Center.
czytajW ramach krakowskiego kompleksu, realizowanego przez TriGranit i Grupę IPR, powstają kolejne dwa budynki: C i D.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedażhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Bartoszyckilokale użytkowe na wynajem powiat Nowodworskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Janowiec Wielkopolskidomy na sprzedaż gmina Naroldomy na wynajem w Chłopków-Koloniimieszkania na sprzedaż w Sierakowiemieszkania na wynajem w KawczynieDeweloperzy