Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spalarnia w formule PPP

2011-11-29

Spalarnia w formule PPP

W trakcie realizacji jest projekt „System gospodarki odpadami dla Miasta Poznania”, w ramach którego ma powstać spalarnia odpadów.

W trakcie realizacji jest projekt „System gospodarki odpadami dla Miasta Poznania”, w ramach którego ma powstać spalarnia odpadów. Inwestycja obejmuje budowę m.in.: instalacji do termicznego przekształcania frakcji resztkowej zmieszanych odpadów komunalnych, instalacji i hali demontażu odpadów wielkogabarytowych, zadaszonego obiektu odbioru i składowania śmieci. Instalacja docelowo przekształci 240 tys. ton odpadów rocznie.

Przedsięwzięcie dofinansowane jest z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu wynosi ok. 1 mld zł. 5 października 2011 r. została podpisana umowa o dofinansowanie projektu na kwotę 352 mln zł. Inwestycja ta została przewidziana w oparciu o formułę partnerstwa publiczno-prywatnego. Trwają negocjacje z inwestorami zainteresowanymi budową spalarni odpadów w ramach partnerstwa. Zakończenie negocjacji planowane jest na I kwartał 2012 r. Cała inwestycja ma być zakończona w 2015 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Częstochowskimieszkania na wynajem powiat Pabianickidomy na sprzedaż gmina Gniewmieszkania na sprzedaż gmina Rzeczniówmieszkania na sprzedaż w Drwęczniedomy na sprzedaż w Starym Krzeskumieszkania na sprzedaż w Hyżnym

Deweloperzy

);