Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozwój nanonauki

2011-11-29

Rozwój nanonauki

W Poznaniu trwają końcowe prace przy Międzyuczelnianym Centrum NanoBioMedycznym.

W Poznaniu powstaje Międzyuczelniane Centrum NanoBioMedyczne, które będzie kształciło specjalistów w zakresie transferu wysokiej technologii. Centrum spełniać ma funkcję interdyscyplinarnego ośrodka dydaktycznego, łączącego zespoły naukowe Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Uniwersytetu Medycznego. Powstałe tam pracownie pozwolą na prowadzenie badań eksperymentalnych. Znajdować się tam będą pomieszczenia: clean-room, spektroskopii rezonansów magnetycznych i obrazowania, mikroskopowe, chemiczne, biologiczne, medyczne, nanostruktur, optyczno-spektroskopowe, czy też fizyki widzenia i neuronauki.

Centrum zostanie zlokalizowane na terenie Kampusu „Morasko” Uniwersytetu im. A. Mickiewicza. Wartość inwestycji wynosi 111,4 mln zł, z czego dofinansowane w kwocie 94,7 mln zł pochodzi z Funduszu Europejskiego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Realizacja projektu ma się zakończyć do końca 2011 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdomy na zamianęmieszkania na zamianędomy na sprzedaż powiat Zwoleńskimieszkania na wynajem powiat Kieleckilokale użytkowe na wynajem gmina Szczawno-Zdrójdomy na sprzedaż gmina M. Toruńmieszkania na sprzedaż w Wityńdomy na sprzedaż w Wólce Mlęckiejmieszkania na sprzedaż w Świerczynie

Deweloperzy

);