Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podlaska gospodarka odpadami

2011-11-29

Podlaska gospodarka odpadami

W Czerwonym Borze, gm. Zambrów budowany jest Zakład Przetwarzania i Unieszkodliwiania odpadów.

W Czerwonym Borze, gm. Zambrów powstaje Zakład Przetwarzania i Unieszkodliwiania odpadów. Obiekt składać się będzie m.in z budynku głównego z kotłownią i stacji odpylania powietrza. Przedsięwzięcie obejmuje również budowę dróg, placów, ogrodzenia terenu i sieci kanalizacji.

W lipcu 2010 r. Burmistrz Miasta Zambrów podpisał umowę z wykonawcą budowy zakładu, z firmą FOLEKO sp. z o. o. Zrealizowano już ponad 80 proc. prac wchodzących w zakres inwestycji. Ostatni etap projektu stanowić będzie rekultywacja istniejącego składowiska odpadów, która zakończy się w połowie 2012 r.

Koszt całej inwestycji wynosi ponad 38,8 mln zł. Kwota dofinansowania jaką Urząd Miasta otrzymał w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko z UE to ok. 21 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Świętochłowicedomy na sprzedaż powiat Brodnickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kobierzycedomy na sprzedaż gmina Jarosławdomy na wynajem w Witryłowiemieszkania na sprzedaż w Baranowiedomy na wynajem w Lisewie

Deweloperzy

);