Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1098Wrocławski Park Technologiczny, składający się obecnie z trzech budynków: Alfy, Bety oraz Gammy, powiększy się o dwa nowe.
czytajPrzy stacji SKM w Gdyni-Redłowie w pierwszej połowie bieżącego roku ma zostać wybudowany parking.
czytajPierwszy w Polsce hotel Hilton Garden Inn zostanie otwarty w tym roku w Krakowie przy ul. Konopnickiej.
czytajW dolince między ulicą Opatowską a Chlewińską powstanie nowy park, w którym mają zostać wydzielone części odpowiadające ludzkim zmysłom.
czytajFirma Archicom rozpoczęła modernizację poprzemysłowego budynku przy ul. Inowrocławskiej.
czytajZ początkiem roku wprowadzono zmiany w ustawie z 29 lipca 2005 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości.
czytajPrawie 2,5 mln zł województwo małopolskie zapłaci Agencji Mienia Wojskowego za ponad 3,6-ha działkę przy ul. Cieślewskiego w Krakowie.
czytajDuże, szare i nieco zapomniane blokowisko w centrum Wrocławia ma zamienić się w nowoczesną dzielnicę.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny do kupieniakamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Gnieźnieńskimieszkania na wynajem powiat Gliwickidomy na wynajem gmina Łabuniemieszkania na sprzedaż gmina Prudnikdomy na wynajem w Janisławicachdomy na sprzedaż w Śliwnicymieszkania na wynajem w MiedźnieDeweloperzy