Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zmiany na lotnisku Balice

2010-01-29

Zmiany na lotnisku Balice

Zmniejszyła się liczba pasażerów portu lotniczego Balice. W porównaniu z minionym rokiem było ich o 8 proc. mniej.

Zmniejszyła się liczba pasażerów portu lotniczego Balice – informuje„Gazeta Krakowska”. W porównaniu z minionym rokiem było ich o 8 proc. mniej. Port w Pyrzowicach, będący największą konkurencją dla Balic, również odnotował spadek, lecz jedynie 2,5-procentowy.
 
Dla Jana Pamuły, prezesa portu w Balicach, spadki w minionym roku nie są zaskoczeniem. Podkreśla on jednak, że w ostatnich miesiącach port odnotował wzrost liczby podróżnych. Na 2010 rok przewidywane jest wprowadzenie wielu nowych połączeń lotniczych, co pociągnie za sobą zwiększenie liczby pasażerów, a w związku z tym także ogromne inwestycje – czytamy. Zarząd portu przewiduje przebudowę drogi kołowania samolotów, rozbudowę płyty postojowej, odwodnienie terenu, stworzenie przystanku kolejowego i systemu oświetlenia lotniska, a także rozbudowę terminalu międzynarodowego.
 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 11.01.2010 | 2010-01-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Trzebnickimieszkania na sprzedaż powiat Krakowskidomy na wynajem gmina Baboszewodomy na wynajem gmina Bukdomy na wynajem w Ignacowiemieszkania na sprzedaż w Janiszowiedomy na sprzedaż w Warzynie Drugim

Deweloperzy

);