zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, - Strona 4

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Czyżyny, ul. Śliwkowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Śliwkowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Stare Miasto, ul. Karmelicka 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Karmelicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.96m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 70.96m2

Dębniki, ul. gen. A. J. Madalińskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.96 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

6 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.96m2
gen. A. J. Madalińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 43.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.74m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.74m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 33.74 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.74m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto, ul. Bosacka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
Bosacka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzVmLzAxYjc1ZjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Stare Miasto, ul. Garncarska 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Garncarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

12 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Podgórze, ul. Lwowska 1 pokoje· piętro: 1 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Lwowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.50m2

Prądnik Biały, ul. W. E. Radzikowskiego 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 41.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.50m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. P. Borowego 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

82 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2
P. Borowego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Zwierzyniec/Półwsie Zwierzynieckie, ul. P. Borowego 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

98 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
P. Borowego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2FiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Dębniki, ul. Barska 0 pokoje· piętro: 4 z 6 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2
Barska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bronowice, ul. S. Przybyszewskiego 0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
S. Przybyszewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Prądnik Czerwony, ul. F. Bohomolca 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 51.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
F. Bohomolca
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze, ul. Przemysłowa 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Przemysłowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. B. Limanowskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
B. Limanowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. Filarecka 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Filarecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Ofiar Dąbia 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 63.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2
Ofiar Dąbia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Pasternik 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 70.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Pasternik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy