zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, - Strona 3

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 56.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 135.48m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 135.48m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. Młodzieży 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 135.48 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

8 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 135.48m2
Młodzieży
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Grzegórzki/Wesoła, ul. Topolowa 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
Topolowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 44.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Podgórze/Zabłocie 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 44.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Nowy 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
Nowy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Dąbska 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Krowodrza, ul. Wrocławska 2 pokoje· piętro: 9 z 9 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Wrocławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Krzywda 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 35.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Krzywda
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2U5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 75.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 0 pokoje· piętro: 2 z 5 · 75.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 94.53m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 94.53m2

Dębniki, ul. Kobierzyńska 0 pokoje· piętro: 6 z 7 · 94.53 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

6 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 94.53m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. G. Morcinka 3 pokoje· piętro: 2 · 48.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2
G. Morcinka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Łagiewniki, ul. Obozowa 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto, ul. W. Bogusławskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.00m2
W. Bogusławskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc1LzAxYjc3NTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Stare Miasto, ul. W. Bogusławskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

6 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 55.00m2
W. Bogusławskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc1LzAxYjc3NTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Bronowice, ul. Bronowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2
Bronowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 61.00m2

Stare Miasto, ul. Zwierzyniecka 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 61.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.00m2
Zwierzyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Grzegórzki, ul. Masarska 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Masarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 120.00m2

Stare Miasto, ul. Podzamcze 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 120.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

6 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 120.00m2
Podzamcze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Bieńczyce, ul. Na Lotnisku 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Na Lotnisku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Nowa Huta, ul. Stalowe 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Stalowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. gen. H. Dąbrowskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
gen. H. Dąbrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 110.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 110.00m2

Stare Miasto, ul. Długa 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 110.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

7 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 110.00m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy