zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, Podgórze - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 41.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Y4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 3 z 7 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. św. Kingi 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
św. Kingi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Podgórze/Zabłocie 3 pokoje· piętro: 2 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 28.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Podgórski 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

82 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.00m2
Podgórski
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.50m2

Podgórze, ul. Nowohucka 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.50m2
Nowohucka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. B. Limanowskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
B. Limanowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

12 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Przemysłowa 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 54.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Przemysłowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.00m2

Podgórze/Przewóz, ul. Krzywda 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.00m2
Krzywda
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.00m2

Podgórze/Zabłocie 2 pokoje· piętro: 4 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Gliniana 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Gliniana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Gliniana 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Gliniana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.96m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.96m2

Podgórze, ul. Przewóz 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 51.96 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.96m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. gen. H. Dąbrowskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
gen. H. Dąbrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.59m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 76.59m2

Podgórze/Zabłocie, ul. S. Klimeckiego 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 76.59 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.59m2
S. Klimeckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.68m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.68m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.68 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.68m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE0LzAxYjgxNDc3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 120.00m2

Podgórze, ul. Przedwiośnie 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 120.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

7 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 120.00m2
Przedwiośnie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Kraków Podgórze
Podgórze to centralnie położona część Krakowa, której północna granica rozciąga się wzdłuż rzeki Wisły. Dzielnica charakteryzuje się bardzo dogodnym połączeniem z innymi rejonami miasta, ponadto jest dobrze skomunikowana z autostradą A4. Mieszkańcy Podgórza mają również dostęp do przebiegających tam linii kolejowych. Atrakcyjna lokalizacja oraz duża oferta mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym, co roku przyciągają nowych mieszkańców i inwestorów. Podgórze oferuje dużą różnorodność mieszkań – od kamienic po nowe osiedla, dlatego dzielnica ta atrakcyjna jest zarówno dla studentów szukających pokoi do wynajęcia, jak i osób chcących kupić mieszkania o wysokim standardzie.

W Krakowie dostępnych jest 348 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 13.00 m2 do 200.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Krakowie wynoszą od 950 zł do 25000 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Krakowie od 27 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 152 zł za m2.