zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, - Strona 2

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 77.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 77.00m2

Grzegórzki, ul. Lubicz 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 77.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.00m2
Lubicz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Altanowa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Altanowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Stare Miasto, ul. Sukiennicza 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Sukiennicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 39.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto, ul. Lubicz 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Lubicz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 58.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Portowa 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 58.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.00m2
Portowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Nowosądecka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Nowosądecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2Zjk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.68m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.68m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.68 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.68m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2Zjk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.48m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.48m2

Grzegórzki, ul. Rakowicka 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 36.48 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.48m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2Zjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 84.00m2

Grzegórzki, ul. ks. bp. W. Bandurskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.00m2
ks. bp. W. Bandurskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2Zjg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.11m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.11m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. M. Słomczyńskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 33.11 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.11m2
M. Słomczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Prądnik Biały, ul. Pleszowska 1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 25.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
Pleszowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 67.00m2

Podgórze Duchackie/Bonarka, ul. Makowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 67.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.00m2
Makowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Królewska 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Królewska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.70m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.70m2

Łagiewniki, ul. Malwowa 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.70 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.70m2
Malwowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Czyżyny, ul. Dywizjonu 303 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Dywizjonu 303
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Składowa 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
Składowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Stare Miasto, ul. Karmelicka 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 57.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Karmelicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Stare Miasto, ul. Rakowicka 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.00m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.34m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.34m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 42.34 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.34m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Dębniki, ul. Krokusowa 1 pokoje· piętro: 6 z 6 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Krokusowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.20m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Kluczborska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 46.20 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.20m2
Kluczborska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Dobrego Pasterza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy