zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, Zwierzyniec - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. Filarecka 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Filarecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Zwierzyniec, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 88.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Złota 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 88.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

7 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 88.00m2
Złota
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk0LzAxYjk5NGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 64.00m2

Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Zwierzyniec, ul. B. Komorowskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.00m2
B. Komorowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. J. Korzeniowskiego 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 80.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

6 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.00m2
J. Korzeniowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Zwierzyniec/Półwsie Zwierzynieckie, ul. P. Borowego 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

98 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
P. Borowego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 188.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 188.00m2

Zwierzyniec, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 188.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

9 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 188.00m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzQ3XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Jesionowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.00m2
Jesionowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. P. Borowego 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

82 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2
P. Borowego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 75.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 0 pokoje· piętro: 2 z 5 · 75.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

5 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 53.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E2LzAxYjlhNjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. J. Korzeniowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 72.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 72.00m2
J. Korzeniowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWZlXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 120.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska 5 pokoi· piętro: 1 · 120.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Zwierzyniec, ul. Morelowa 0 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Morelowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 130.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 130.00m2

Zwierzyniec/Półwsie Zwierzynieckie 7 pokoi· piętro: 1 z 2 · 130.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

6 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 130.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE3LzAxYjgxNzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 165.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 165.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 3 pokoje· piętro: 1 · 165.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

25 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Kraków 165.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 89.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 89.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. rtm. Z. Dunin-Wąsowicza 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 89.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

6 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 89.00m2
rtm. Z. Dunin-Wąsowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 90.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

8 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI2LzAxYjgyNjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 98.00m2

Zwierzyniec, ul. B. Komorowskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 98.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

5 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 98.00m2
B. Komorowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RhLzAxYjhkYWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Kraków Zwierzyniec
Druga co do wielkości dzielnica Krakowa zajmuje ponad 8,5 proc., całkowitej powierzchni miasta. Zwierzyniec leży w bardzo atrakcyjnej części Krakowa, sąsiadującej bezpośrednio ze Starym Miastem. Dzielnice VII możemy podzielić na dwie części: wschodnią, w której dominuje gęsta zabudowa, kamienice i bloki mieszkalne, oraz zachodnią, gdzie występuje przede wszystkim zabudowa jednorodzinna, a zagęszczenie budynków jest zdecydowanie mniejsze. Zwierzyniec stanowi także obszar, na którym powstaje wiele inwestycji o podwyższonym standardzie. Dzielnica ta nazywana jest potocznie zielonymi płucami Krakowa, ponieważ obfituje w tereny zielone. Jako że Zwierzyniec jest rejonem, w którym rozwija się przemysł budowlany, możemy znaleźć tam wiele mieszkań do wynajęcia. Rynek nieruchomości w dzielnicy cieszy się niemałym zainteresowaniem nabywców i najemców. W Zwierzyńcu znajdziemy mieszkania do wynajęcia zarówno w blokach wielorodzinnych, jak i w kameralnych kamienicach czy inwestycjach jednorodzinnych.

W Krakowie dostępnych jest 348 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 13.00 m2 do 200.00 m2, w tym: